Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tarskereson miert teszik fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskereson miert teszik fel ezeket a kerdeseket a ferfiak?

Figyelt kérdés

Miota vagy egyedul?

Van e lakasod?

Kivel elsz?

Mennyit keresel?

Mit dolgozol?


Miert nem ram kivancsiak? Miert csak az erdekli oket h milyen korulmenyek kozott elek?


2017. dec. 31. 11:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Lehet... Ezekre a kerdesekre mindig visszakerdezek...

Vagy kikerulom a konkret valaszt.

Ha en nem kerdezek ra mert az elso par levelvaltas randi ne mar ezekrol szoljon... Ne emiatt valasszon h van egy orokolt lakasom vagy h jo a munkam es a fizetesem is jo. (ok nem magas de en elvagyok belole es megtakaritani is tudok egy kicsit)


Az a baj h ha ezeket en kerdezem meg (kiprobaltam mar) egybol azt hiszik h a penzukre utazom. Holott nem ...

2017. dec. 31. 12:34
 12/19 A kérdező kommentje:

A helyzetem es korulmenyeim valoba egy vektor ...

De a szemelyisegem egy pont.

Ha mar matekozunk :-D

2017. dec. 31. 12:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem egy pont... a véleményed, a hozzáállásod rengeteget változik a körülményeid hatására.
2017. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hat 38 ev alat nem veszrettem el az onbizalmam sem az eros szemelyisegem a hatarozotsagom sem a nyilt oszintesegem

Az alapjegyek mindig megvoltak ..

Max turelmesebb vagyok mint 20 evesen

2017. dec. 31. 12:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, más korosztály.
2017. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem a korosztaly a lenyeg ...

:-D

2017. dec. 31. 14:38
 17/19 mikeXxX ***** válasza:

Segítek !

1: Azért hogy nem vagy pl egy lelki roncs aki évek óta egyedül van !

2: Ha én is megdolgoztam érte nem baj ha neki is van egy bocs hogy érdekel nem vagy e csöves !

3:Azért érdekes nem a szüleiden lógsz van e gyereked stb !

4: Ezt általában megmondom képről de ha nem is az előbbi 3 kérdés már ad egy képet erről !

5:Nyilván nem mindegy hogy prosti vagy vagy egy felső vezető valahol mert hogy mind a kettő gyakori jelenség társkeresőn !

Lentebbi kérdésedre ezek után pedig nincs mit reagálni !

38f B.U.É.K

2017. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Hat 38 ev alat nem veszrettem el az onbizalmam sem az eros szemelyisegem a hatarozotsagom sem a nyilt oszintesegem

Az alapjegyek mindig megvoltak .. "


...,de elvesztetted a gyermeki naivitásodat, tapasztaltabb lettél, elkövettél pár hibát amikből tanultál, megváltozott az értékrendszered (jó esetben), lényegében minden nappal változol.


"Nem a korosztaly a lenyeg ...:-D"


De igen, az is lényeg. Más válaszokra számítunk egy 20 éves lánytól és egy 38 éves nőtől.

2017. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Reszbe..

Meg mindig ugyan azok az alapelveim es az ertekrendem.

Es naivan elhiszem h tenyleg vannak rendes ferfiak.

:-)

2018. jan. 2. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!