Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ha így fogom fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha így fogom fel, hogy nem kellek a lányoknak? 20/F

Figyelt kérdés
Ahogy sok más velem egykorú srác -aki nem sportoló, gazdag jóképű stb.- úgy én sem kellek egyszerűen a nőknek. Viszont másnak meg nem adatik meg, hogy egyetemre mehessen mert buta vagy nincs elég pénz. Van aki éhezik, van aki árva. Azzal vigasztalom magam, hogy nekem csak ennyi bajom van, noha már a hormonok és a vágyak széttépnek, de hát mindenkinek megvan a maga keresztje.

2017. dec. 31. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen jó. Legalább te nem siránkozol, mint az idde kommentelők egy nagy része. De 20 évesen azért még ne temesd magad. Nagyon fiatal vagy, még sok minden történhet veled párkapcsolatok terén is.
2017. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
*ide
2017. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Jól mondod mindenkinek megvan a maga keresztje.

Bár 20 évesen nem temesd még magad.

2017. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Észnél kéne lenni: annyi bajnok, Adonisz,Rotschild nincs hogy a teljes női húspiacot ellenőrzésük alá vonják. Tedd amit a többi hétköznapi Pista : küld csatába a szárnysegédjeid légióit. Nekem sok nem nagy szám haverom úgy szerzett csajt hogy orrba szájba dicsérték mások őt a csajok előtt:”ő irtotta ki a dinókat, találta föl a meleg vizet és fedezte fel a lyukat a csövön... sőt még börtönben sem volt stb” az adott csaj már azelőtt belézúg mielőtt ő feltünne személyesen átvenni a masnival becsomagolt nőcit...
2017. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem tök jó, amúgy is vén csont vagy már, fél lábbal a sírban. Gondolom, úgy vagy az élettel, hogy ezután már minden nap ajándék, nem? :D
2017. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hmmm... Nem vagyok úgy de azért már körvonalazódik a jövőm. Most vagyok fiatal és mégsem volt még eddig semmi. A velem egy korúaknak (nem mindenkinek) de a javának azért jutott már ez az. Igazság szerint az is közrejátszik a dologban, hogy nem is nagyon próbálkozok. Nem leszek egy nagy ember sem az életben, kisvárosban élek. Mondják meg látom, hogy az egyetem a melegágya a fiatalkori párkapcsolatoknak, ismerkedésnek, buliknak. Ha másodévesként eddig semmit nem értem el akkor mit fogok ha majd dolgozni fogok (remélhetőleg lesz munkám)?

Nem írom le teljesen magam azért de ezeket intő jeleknek fogom fel, fölösleges álmokban ringassam magam.

2017. dec. 31. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!