Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most szilveszterkor érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szilveszterkor érzem először igazán azt, hogy minden korábbinál távolabb vagyok attól, hogy elveszítsem a szüzességemet. Van még így ezzel valaki?

Figyelt kérdés
Lassan már 25 vagyok, egy hete voltam egy buliban (egy ismerősöm elráncigált, amúgy életemben nem voltam még szórakozóhelyen) és amikor megláttam azt a rengeteg csajt, akinek a 80%-a velem egymagas vagy magasabb és 99%-a pedig tőlem nagyobb súlyú volt, akkor belegondoltam, hogy igazából mennyire nem vagyok férfias és mekkora genetikai hulladék is vagyok. Most szilveszter este ugyanolyan szürke számomra, mint az év többi 364 napja. Most sem fogok semmit sem inni (sosem voltam részeg), csak tanulok a vizsgáimra és lehet majd egy pár percig belegondolok abba, hogy ma este hány pasi fog megdugni egy-két csajt, miközben én fáradtan ágyba bújok és várom a következő napot.

2017. dec. 31. 21:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen. 37/f
2017. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
#1-es, szűz vagy még?
2017. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy a magadfajta rájön, hogy a prostizás nem is egy olyan ördögtől származó dolog mint azt kisgyerek korodban anyukád, vagy ahogy a nők állítják. Még vársz 1-2 max 3 évet és egyre szimpatikusabbak lesznek neked a rosszlányok.hu-s csajok, és aztán el is veszted a szüzességedet, mert rájössz, hogy a "nagy szerelem" az nem a lúzer pasikra vár az életben :)
2017. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Tök undorító mások dugására gondolni... veled már agyban van baj.
2017. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
Üdv a klubban. Mondjuk elég magas vagyok és a vézna sem mondható rám, de mindezek ellenére is csak átlagosnak mondanám magam. Az átlagos meg ugye nem helyes. Nagyon pontosan megfogalmaztad azt amit én is érzek. Ugyanolyan unalmas és szürke ez a nap is, mint az összes többi. Kezdenek összefolyni a hetek.
2017. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
#6 nekem az évek is, nem csak a napok :)
2017. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és ahhoz hány kg?
2017. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%
53% Szerintem a nők nagy része leszarja, hogy ki prostizik és ki nem, amíg normális nőkhöz jár az alany és nem csal meg senkit.
2017. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az év minden napján így érzem magam. Borítékolható, hogy jövőre is ilyen érzések között telnek majd a napjaim.
2017. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!