Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor szeretném elweszteni a szüzességemet, de wan egy probléma. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

17 éves lány wagyok, a párommal nagyon szeretjük egymást. Ő 19 éwes és már volt egy csomó barátnője, azt mondja, hogy gombás a farka, de kezeli. Én wiszont nagyon szeretném már, de azt mondta, hogy szóba se jöhet a gumi mert edig csak rossz tapasztalatai woltak azzal.

Azt mondta hogy akkor majd leitat, hogy ne aggódjak miatta és majd kiweszi a dákót, ha aktuális lesz. Aztmonta, hogy ez a megszakításos módszer.

Én nagyon aggódok miatta, mer wan egy barinőm, aki augusztus wégén született és a szüleiwel is walami hasonló volt a szitu. Nem akarok gyereket, de elweszíteni se akarom a páromat. Mit tegyek?? :S :S :$


2010. dec. 29. 19:19
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Jah, ami szép wok...
2010. dec. 29. 19:20
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a V és a W nem összekeverendő, irtóra zavaró...


Másrészt, megszakításban ne bízz, főleg ha gombás, mivel te is elkaphatod, és gondolhatod h nem 1-2 nap mire az az ember kikezeli.


Ha helyrejött, használjatok pharmatex termékeket, megszakítással egész biztonságos lehet.

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
83%

1. tanulj meg írni

2. ne avatkozz bele, nekünk (férfiaknak) nagyon kínos, ha valami gond van a műszerrel

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

ha gombás a farka úgy tudom 10 napig kell kezelni és addig no szex, mert elkaphatod. max gumival. és ha nem szedsz fog.gátlót akkor légyszives ne szexeljetek úgy, csak akkor ha gyereket szeretnél. hiába szereted, ne menj bele így mert később megbánod.:/ ha pedig igazán szeret, akkor megérti a helyzetet. ha nem érti meg...találnál sokkal jobbat. tudom hogy ócska szöveg ez a találsz jobbat, de jó pár kihasználós pasim volt. és mindig bejött ez a találok jobbat.:)

18/L

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
vágd le a faszát és csapkodd meg vele a tarkóját. utána szedd ki a morzsát a klaviatúrád v-billentyűje alól.
2010. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy szép vagy e vagy sem nem érdekel. -.-"

Ha gombás akkor ne.

1.undorító

2.nem megszakításos.csak a gyerek lessz fogyi.

3.amég nemmúlik el ne.

4.használj gumit.

5.ha megszakítod a terhességet akkor lehet soha nem lessz gyereked.

Szal csak gumival vagy fogamzásgátóval.De sztem nem akarsz semmiféle betegséget elkapni a farkától .Amég mondom ilyen gombásvagy mi télleg ne.

Ha meg szeret nem fog elhagyni e miatt

2010. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Úgy írok ah akarok. A pasim már sok ideje kezeli a farkát, már láttam is nem anyira piros. csakegy kicsit büdi :$

Hol lehet olyan parmatexet venni? kell hozzá wmi papír?

2010. dec. 29. 19:25
 8/57 A kérdező kommentje:

Nrem fogom megbánni mert ő az életem szerelme :$ (L)

am meg mondta, hogy nem akar gumit húzni, mer attól még gombásabb lesz, ezt mondta.

2010. dec. 29. 19:28
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
jaj O.o...ha piros még a p*cse a barátodnak, NE szexelj vele óvszar nélkül! mert _ én voltam gombás, és tényleg 10 napig sz*r. Pharmatex-et pedig gyógyszertárban kapsz, de menj el dokihoz, ő biztos tud írni receptre. Úgy már választhatjátok a megszakításos közösülést.
2010. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy fake vagy valóban egy IQ nullával van dolgunk....
2010. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!