Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdeményezett ez a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezett ez a lány, vagy csak beképzeltem?

Figyelt kérdés
Fura helyen futottam össze egy szép lánnyal, az okmányirodában. Látta, hogy el vagyok tévedve és odajött, segített kedvesen, hogy merre kell menni. Majd miután segített még visszaszólt az ajtóból, hogy ő is 1993-as születésű mint én, és mosolygott. Talán csak kedvességből tette nem tudom, de kicsit úgy tűnt mintha várta volna, hogy lépjek valamit. Viszont én csak szerencsétlenkedtem tovább zavaromba. :D

2018. jan. 1. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom. Mert van, aki alapból ilyen jópofizós.

Mondjuk nem tudom melyik nő közölné csak úgy a születési dátumát, szóval én ismerkedési dumának fognám fel.

2018. jan. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 látta a papíromon, hogy 93-as vagyok, és miután segített már mentem volna be az irodába de még visszaszólt, hogy ő is 93-as. Itt éreztem azt, hogy lehet szeretne valamit. Meg is állt várva a reakciómra ami annyi volt, hogy "értem, köszönöm". Annyira balfax vagyok amúgy na mind 1. Mondjuk tényleg szép lány volt, én meg nem vagyok olyan helyes szóval lehet csak tényleg kedves akart lenni ennyi.
2018. jan. 1. 06:39
 3/11 anonim ***** válasza:
van pasija
2018. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ezt már nem tudom meg, mert valószínűleg többet nem fogok vele összefutni egy viszonylag nagy városban. :/ Kicsit rossz érzés így...
2018. jan. 1. 06:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az okmányirodába. Kérdezd meg tőle hogy mennyi is volt a telefonszámod? 1993 valami?

A kedvesség az munkaköri előírás, de az utóbbi azt jelenti szívesen megismerne. Én is így szoktam.

2018. jan. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ő nem ott dolgozik csak ő is ment valamit intézni.
2018. jan. 1. 08:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek nehéz helyzetek, én is sokszor estem már így pofára, amikor kezdeményeztem, mert általában leráztak, és sokszor már én sem tudom, hogy mit vegyek jelnek és mit ne, kinek/minek higgyek, úgyhogy rendszerint már én is magasról teszek az ilyesmire, és nem veszem jelnek. Sajnos semmiben nem lehetsz biztos, és még ha kezdeményez is egy csaj, az sem tuti, hogy a következő pillanatban nem gondolja meg magát, holott úgy érzed, hogy már sínen vagy. Nem tudok mit tanácsolni, valószínűleg én is ledermedtem volna, és nem tudtam volna, hogy hogyan tovább, igaz, nálam szökőévente egyszer ha kezdeményez valaki (már ha annak lehet venni, és nem csak én értem félre), és igazából nem is nagyon hiszem el pont emiatt, hogy rám felfigyelnének, és hogy nem szimpla kedvességből tesz valaki valamit velem. Egyrészt félreérthető mindez, mert van, aki tényleg egyszerűen segítőkész és laza, amit közeledésnek is lehet venni, másrészt meg nem biztos, hogy még ha be is jössz neki, akkor sincs-e barátja, vagy nem gondolja-e meg magát egyetlen pillanat alatt, és kihátrál, hogy "de én nem úgy gondoltam", te meg törheted a fejed, hogy akkor most félreértetted-e a viselkedését.
2018. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Csak beképzelted. A lányok nem kezdeményeznek.
2018. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Azért mert veled nem kezdeményeznek,még igenis szoktak...


Amúgy ezt ennyiből nem tudni biztosra. Viszont az biztos,ha ennyire közvetlen volt,beszélgethettél volna vele hoszabban,hogy alakulhasson is valami.

2018. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, volt régen egy haverom (most 55F vagyok, soha nem voltam nős, szóval.....), aki "tipusszövegnek" hívott, mert volt egy kétmondatos "tipusszöveg"-em, amit bármikor, bárhol elmondtam egy lánynak, de csak akkor, amikor hasonló helyzet volt, pl. mint neked most, vagy többszöri szemezés, vagy egyéb.

És ez a szöveg működött. Lényege, hogy adjon telszámot, van rá kb 30sec. ideje hogy eldöntse. És, persze volt amelyik elhajtott.

Na és itt jön a lényeg, gondoljatok bele, nem mindegy ?

Miért is ? Mert nem ismered, nincs semmi vesztenivalód, mert egy idegen ember (még), az meg azt mond amit akar, nem ? Vagyis ha elküld normálisan, elnézést kérsz és azonnal tipli, semmi gond, lehet félóra múlva jön a következő hasonló helyzet.

Ha meg a pi csába küld, akkor jobb is, mert kiderült hogy egy bunkó tyúk.

Nagyszámok törvénye alapján 50 ilyen megszólításból 2-3 meg bejön, aztán majd eldöntöd melyiket hívod fel.


Ha meg öntudatból küldött el, vagyis bejössz neki,

de kéretné magát, (kvázi ő neeeem, ááá ilyet nem csinálok), akkor meg ráb szott, mert a 30sec után te tiplizel. Ez se szimpi, hogy érezteti, hogy bejössz neki és amikor odamész hozzá, ott vagy, akkor játsza az eszééét :-).


Tényleg volt olyan időszak az életemben, amikor két három naponta simán begyüjtöttem így 3-4 telszámot :-)


Egy a lényeg, őszintén, nyíltan, de nagyon határozottan kell vele közölni, hogy nagyon tetszik neked, most nem akarod feltartani, de úgy gondolod, hogy kölcsönös a szimpátia, és örülnél, ha adna alkalmat arra, hogy kicsit jobban megismerjétek egymást. Van e ellene kifogása, igen-nem ? És ennyi.

Ha kedvesen reagál, még ha barátnőkkel van akkor is, csak egy pillanat, hogy telszámot adjon, és mivel nem vagy bunkó, nem is tartod fel tovább.


Pl, ha három lány van együtt, akkor nem a legjobbnő fajtához mész oda, hanem a közepesen jó hoz, az tutti nyerő. Miért is ?

Mert a lányklikkekben a nemlegjobbnő félének legyezi a hiúságát, hogy neked ő jön be, és nem a legjobb :-) Tutti nyerő pozició, stb


Hú de tudnám még mondani :-)

2018. jan. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!