Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbántátok mar nők, h ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok mar nők, h ti kezdemenyeztetdk, es nem hagytátok hogy a ferfi tegye meg az elsö lepest?

Figyelt kérdés
Megbantatok vagy jó ötletnek bizonyult utólag?

2018. jan. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én nem bántam meg még egyszer sem. Mondjuk nem vagyok az a nyomulós, csak finoman kezdeményezek.
2018. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam csak olyan bátor, hogy kezdeményezzek, addig mindig azt gondoltam, hogy ezzel elijeszteném a férfiakat, így nem mertem soha. De nem bántam meg! Még annak ellenére sem, hogy nem lett sikeres. Utólag csak azt bánom, hogy máskor, másoknál nem léptem semmit. Ki tudja, mi lett volna, ha...
2018. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen elég sokszor kezdeményeztem. Szerintem túl nyomulós voltam, én ezt bántam meg csak, magát a kezdeményezést nem. Azóta "finomítottam a technikán", ez jónak bizonyult, ugyanis volt aki vette az adást és közel kerültünk egymáshoz. Azóta is egymást boldogítjuk :)

Nem kezdeményeztem sokat, évente 1-2 embernél csak, akik tetszettek és viszonylag sokat láttam őket és legalább köszönés szintjén ismertük egymást. Teljesen idegeneknél, akiket pl buszon meglátok, biztos nem kezdeményeznék, ha egyszer újra szingli lennék (nyilván nem ez a cél, de benne van a pakliban)


22N

2018. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem felszedni akartam. De életem legjobb döntése volt akkor oda menni és leszólítani. Talán az egyetlen dolog amit ha újra kezdhetném az életem ugyanúgy csinálnám.
2018. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, privátot írónak válasz: legtöbbször nem jött be, visszautasítottak vagy válaszra sem méltattak gimiben. (nem "alfa" pasik voltak, hanem teljesen átlagosak, nem tűnnek ki a tömegből.)


De a legutóbbi bejött. Kerestem a srác társaságát, közös programokat szerveztem, sokat beszélgettem vele. Láttam, hogy ő is szívesen van velem, így egyre többet beszélgettünk, jobban megismertük egymást, és mindketten egyre többet érintettük meg "véletlen" a másikat, egyre hosszabbak lettek az ölelkezéseink, egyre többet csipkelődtünk egymással, míg végül megcsókolt. :D ez a mi love storynk kezdete

2018. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Is-is.

A srác egyfolytában küldte a jeleket hogy tetszem neki (nem ismertük amúgy egymást szóval ez nehezítette) ,teljesen úgy viselkedett csak nem kezdeményezett egy jó darabig.

Gondoltam félénk mert amúgy is egy csendesebb típus. Kezdeményeztem én és pofára estem. És a "vicces" az egészben hogy még ezután is úgy viselkedett ,láttam hogy elkapja a tekintetét ha ránézek stb. stb.

Azért bántam meg mert részben azt érzem hogy a zavaromban kialakuló hülye viselkedésem (kamaszos vihogás ,x..) miatt is volt részben a visszautasítás és ez nagyon nem tett jót az önbizalmamnak. Úgy éreztem megaláztam magam.

Másrészt viszont tapasztalatszerzés ,okulás. Hogy máskor mit ne csináljak.

2018. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Olyan szempontból nem bántam meg, hogy elküldött, vagy megalázónak éreztem. Gyakoribb, hogy nálam kezdeményeznek, mert úgy jön ki a lépés, kevés emberre figyelek fel közeli ismeretség nélkül, így mindig lecsapják a férfiak a lehetőséget.:) A baj azzal volt, hogy mikor közeledtem, egyszerűen olyan bambák voltak, hogy nem vették az adást. Bárgyún vigyorogtak, úgy nézett ki, mintha csak eltűrnék a társaságom, nem csináltak semmi férfiasat. Mikor aztán alább hagyott az érdeklődésem és leléptem, ment a csodálkozás, hogy mi a baj, meg miért vagyok ilyen. Aztán mikor elmondtam, hogy mi a helyzet, hogy ha nem vette volna észre, én épp közeledtem, akkor ment a felocsúdás és a "most hogy kellene folytatnunk?". Nincs bajom az ilyen kis esetlenekkel, de nekem az nem stílusom, hogy oda kell vetődnöm a másik elé és szerelmet vallani, hogy leessen a tantusz, ha a bókolgatásból, érintésekből és az "elmehetnénk együtt" felvetésekből nem jött le. Nekem sem kell a számba rágni, ha a másik akar tőlem valamit, lehet ezt szépen csinálni, udvarlással.
2018. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen en is azt mondom hogy nem szerencses a nönekkezdemenyezni
2018. jan. 1. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok.Sosem kezdeményeztem férfiaknál leszámítva a társkeresőt.Nekem nem is kellett ránéztem és levágta.Na szekált is 6 évig hogy ronda vagyok a haverjaival.Most egyetemen egy kicsit megtetszett az egyik az is szekál hogy ronda vagyok de szerencsére annál épp hogy csak megjegyeztem hogy jó pasi de nem érintett mélyen.Plusz le sem vágta.Párom meg lett a társkeresőről neki szép vagyok.De már azt is furcsállom.
2018. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!