Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtörtént már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént már veletek, hogy valaki hosszú hónapokig, kitartóan várt rátok, nem éltetek a lehetőséggel, majd később nagyon megbántátok?

Figyelt kérdés
Rám minimum 4 hónapot várt egy lány, nem nyitottam felé. Ennek már 5 és fél éve, azóta egyre jobban bánom. Ő már menyasszony, én pedig még mindig egyedül vagyok. Attól tartok, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el.

2017. dec. 14. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem nyitottál? Ha össze kell jönnötök összejöttök a házasságok jönnek mennek tehát lehet hogy lesz még szingli a nő.


De mást is találhatsz

2017. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
edj a bíztó$ te$a, ha it gyá$zoŁod a muŁttat, akor gyá$$zá le$zeŁ te is la$$an
2017. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
#2 bölt$en $zótál Te$a! :)
2017. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Nálam olyan volt, hogy egy fiú vallotta be ezt nekem utólag. Mikor nekem volt már vőlegényem.

Persze nem hatott meg a dolog.

Annyi történt, hogy utána láttam facen, hogy a sok egyhónapos vergődős kapcsolatai után a cicababákkal, végül sikerült tanálnia végre évek után egy normális lányt, aki mellett lehorgonyozhatott, a lány alkatra, arcra, érdeklődési körre, "munkásságra" (ez hülyén hangzik, ha nem tudod mi a szakmánk:-) de pont olyan szellemiségben alkot, mint én) pontosan ugyan olyan, mint én.


Sőt, lehet, vele jobban járt, mint velem, mert jó sok pénzt keres, mert piacképesebb egy fokkal a terület, ahol ő dolgozik, mint ahol én. :-)


Nem tudsz mit tenni, ez már a múlt!

2017. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
találnia
2017. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Aki elsőre nem kellett, az nem fog 100 év múlva se. Ha egyszer nem éreztem, hogy akarok tőle valamit, akkor ezt nem fogom megbánni soha. Nem véletlenül nem akartam vele lenni.
2017. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy amíg várt, te azt hitted, hogy ez így marad.
2017. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem volt már h majdnem fél évet várt rám egy fiú nem akartam vele kapcsolatot aztán beleszerettem és összejöttük. úgy érzem nagyon bánnám ha ez nem sikerült volna, nagyon örülök, hogy kitartott mellettem.
2017. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen. Bátyám egyik barátja. Kinn dolgozott külföldön, kb 3 havonta járt haza. Ő szeretett volna kapcsolatot, de nekem az a három hónap sok volt. Ez még a távkapcsolatnak is rossz. Ismerem magam, nagyon szenvedtem volna. Megbeszéltük a dolgot. Meg értette.
2017. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége.

Rá egy évre haza költözött. Most 6 évvel később is bánom. Akkor is szimpi volt. Most is az. De így jártam. :)

2017. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!