Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
2 barátnőm volt, egyiknek sem volt gondja, /bár mindig pólóban volt a szex/ de volt olyan is hogy kinevettek. Szőrös has, mellkas (sajnos hát is). 19 vagyok.Hogy nézne ki, ha mondjuk a p*csömön nem lenne, mindenhol körülötte igen..

2018. jan. 1. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem egészen értem.. most a kérdéd az hogy a póló zavarna-e vagy a szőr?

Egyébként a póló picit fura éd ha szereted a másikat akkor azt is szereted hogy milyen ergo ez már nem releváns.

Szerintem egy férfi legyen szőrös. Nem bírom ha pasik pl borotválják a lábukat aztán meg én érzem magam rosszul hogy neki simább:D persze mindenki azt csinál amit akar ,csak hát mégis.

Szóval szerintem az ha valaki szőrösebb kicsit az átlagnál egyáltalán nem akkora probléma. Nagyon sok elég szőrös pasit ismerek akiknek a kapcsolatában ez nem okoz gondot. Egy barátnőm se panaszkodott arra hogy szőrös a pasija.

2018. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Bzmg... Egy férfinek az a dolga, hogy szőrös legyen. Odalenn meg elég trimmelni is, de nem, egyáltalán nem "gáz", ha mindenhol máshol van szőr, ott meg nincs, az viszont szánalmas, hogy nem vagy képes levenni azt a szaros pólót és ott feszengsz. Ki az anyámnak volt gondja veled, ha a barátnődnek nem? A farok haverjaidnak, vagy a középiskolás fszagyú páva osztálytársaidnak, vagy mi?
2018. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. netán azért hogy nem kaptál tejet estére, vagy másért engeded meg ezt a modort magadnak, azért szeretném megkérni, hogy előbb édesanyád felé irányulj így, majd ő útbaigazít.
2018. jan. 1. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Chewbacca style.

:)

2018. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

De jó a férfinak, hogy ő lehet szőrös.


Engem zavarna. Le tudod szedni, szedetni.

2018. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
naponta? nem bírnám. épp ezért teszem fel a kérdést
2018. jan. 1. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Valóban fárasztóak már ezek a kérdések...

Amúgy nem zavarna egyáltalán, a pólóról meg lebeszélném az illetőt.:) Számomra is szőrrel együtt férfias a férfi, ha már nő neki, ne akarjon meztelencsiga lenni. Az viszont zavarna, ha telemenne szőrrel a szám, szóval hülyén kinézés ide vagy oda... Ha én is, a másik is tegyen meg annyit, hogy nem bozótba dugom a fejem. :/

2018. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha a vállad és a hátad szőrös(nem pihés), akkor gyantáztasd le havonta.


Mellkasnál szexi, ha szőrös, a hasnál is oké, na de a váll meg a hát.. szerinted ezt pont olyan igénytelenség szőrösen hagyni, mint az összenőtt szemöldököt középen meghagyni.


A farkadon trimmeld a szőrt, szerintem nem férfias a csupasz pénisz, èn nem szeretem. A természetesen szőrös is maradhatna, de akkor felejtős az orál, telemegy az ember szája, csikizi az orrát, ha pedig benyel egyet, mehet az öklendezés.

2018. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

vedd le a pólód, kit érdekel h szőrős vagy.

viszont én a csupasz pélót szeretem, szóval ott legyen borotvált.

nem néz ki hülyén ha csak ott vagy szőrtelen.

2018. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha már nő neki? Áfonya, nekem is nő, de nekem muszáj szedni, mert nő vagyok? Nekem vágynom kell a meztelencsigaságot? Nem akarok veled veszekedni, mert szeretlek amúgy, de ez a logika nem tetszik.
2018. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!