Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a barátotok nálatok sokkal szebb lányokat nézeget?

Figyelt kérdés

#lány #barát #nézeget más lányokat
2017. aug. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
ZavarNA, de nem teszi.
2017. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavar, hisz van szeme.


Amíg tudom és érzem, hogy szeret nincs bajom vele.


Ha megcsal velük, na az már probléma lenne.

2017. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert nem nagyon vannak nálam SOKKAL szebb lányok, főleg nem csak így random az utcán. Elérem azt a szintet, hogy már a szubjektivitás, "zsáner" dönt. Az olyan lányok, akik szerintem is szebbek nálam, általában több órát sminkeltek, és maximum még annyi, hogy szimmetrikusabb, gyengédebb az arcuk.

A barátomnak meg pont a zsánere vagyok.


Amúgy nem zavar, ha megnéz másokat, ameddig tényleg csak ennyiről van szó, és nem csorgatja a nyálát.

2017. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem mert annyira nem látok szebbeket, csak más típusúakat.
2017. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt leküzdeni? Van erre valami 'praktika'? :D
2017. aug. 20. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Mit szeretnél leküzdeni?


Hogy ne nézd meg a csajokat?- szerintem ez természetes, hogy megnézed őket, hidd el, a csajod is megnézi a pasikat.


Vagy azt, hogy ne zavarjon, hogy a barátod megnézi őket?


Figyelj, én úgy vagyok vele, hogy biztosra veszem, hogy megnézi őket. Tőlem, szerintem, minden szembejövő szebb. De, velem sétál, velem bújik ágyba, velem tervezi a jövőjét, engem becézget, amíg ezzel nincs gond és a kapcsolatunkban sem, nem igazán izgat, hogy kit néz meg.

2017. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

#4-es vagyok. Csak úgy, ha magabiztos vagy. Ha tényleg szeret a barátod, akkor nem fogja más lány érdekelni. A szépség meg nem minden, attól még lehet valaki unalmas és jellemtelen. Én nőként már sokszor tapasztaltam, hogy hiába nézett ki egy férfi nagyon jól, egyáltalán nem volt érdekes és ezért az is érdektelenné vált, hogy hogy néz ki. Ezért már a személyiség által tetszik meg valaki külseje - meg is kaptam már, hogy rossz az ízlésem és a csúnya férfiak tetszenek :D


Nézd meg mondjuk őket: [link]

Objektíven szemlélve a férfi jobban néz ki, a lány pedig olyan, akinél vannak sokkal szebbek. De nyilván ezt a férfit nem érdekli, és szépnek látja a barátnőjét. Ha valakivel tényleg mély kapcsolatod van, akkor egyszerűen nem számít, hogy mások hogy néznek ki.

2017. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B_baszna. Ha egyszer velem van akkor ne mas lanyokra elvezkedjen meg verje. Szerintem azok a nalam sokkal szebb lanyok, sem sokkal szebbek, foleg ne a pasimnak legyenek szebbek, mikor probalok csak miatta mindig adni magamra, es csak neki akarok megfelelni. Ha mas noket nezeget, valoszinuleg nem vagyok neki eleg, akkor meg menjen Isten hirevel. O valasztott engem, akkor engem is nezegessen, ha mas nok seggerol fantazial akkor menjen hozzajuk. Gyerunk fiuk/ferfiak le lehet pontozni. Azzal is lehet jonni, hogy addig oruljek ameg nem csal meg a parom. Ha meg is csalna na akkor lenne igazan egy taplo b_rom, az mar csak meg 1 lapattal tenne ra arra, hogy masokat nezeget. En se nezegetek mas pasikat, oszinten nem is nagyon erdekelnek mas pasik addig ameg o ittvan es megad nekem mindent amire szuksegem van. Ehhez nem kell sokminden, csak huseg es buntudaterzet. Ugygondolom hogy egy normalis kapcsolatban, normalis pasival ez nem okoz gondot, es ha mar ennyit kinlodok miatta, meg akarok neki felelni akkor ez a legkevesebb amit elvarhatok tole. Erdekes modon a ferfiak 30-40evvel ezelott kibirtak p_rno nelkul. Most mar nem? Nem erre talaltak fel az internetet, meg egyaltalan, ha letezik az internet akkor ez mar azt jelenti, hogy egy egezszeges kapcsolatban levo normalis no mellett elo embernek, egy interneten levo meztelen "modell" csajra kell vernie a f_rkat, mert nincs benne annyi tisztelet, hogy megvarja haza a feleseget? Az eszeteket es a sziveteket is kene neha hasznalni nem csak a f_szotokat.
2017. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!