Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha pár hét ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár hét ismeretség után lefekszem egy férfival, akkor az már nem fog akarni semmit?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Így van.
2018. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha több hét után emiatt dob, akkor már az elején sem akart volna többet.
2018. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit se. Az akarási szintje ilyenkor már negatív is lesz. Még tartozni is fog akarással :SS Ne töddddd
2018. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja es azert merult fel ez a kerdes mert megváltozott valami
2018. jan. 1. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezt mi mégis honnan tudhatjuk?


Ha csak szexre hajt, akkor nem fog többé akarni semmit, ha nem a szexre hajt, akkor meg örülni fog, és újra, és újra akarni fog mindent tőled.


Te ismered, te tudod, hogy milyen típus

2018. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Ezt kategórikusan nem lehet kijelenteni.

Az általam ismert hosszú tartós párkapcsolatokban pont az első szexuális együttlét az ami változó. Van olyan pár akik első randin lefeküdtek és mai napig együtt vannak. Van ahol vártak 2 hónapot, szintén jó a kapcsolat.


Egy szabály van amit érdemes követni: akkor feküdj le az illetővel amikor te is akarod és jól esik. Másra nem érdemes alapozni.

2018. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nincs így. :D Szerintem a szex időpontja semmiben nem befolyásolja a folytatást. Feltéve, ha nem egy szórakozóhelybudis történetről beszélünk. A kapcsolat minősége és a hozzáállás dönti el, hogy milyen lesz a folytatás. De itt mindenki majd megmondóember lesz, aki egy aggszűzet szeretne feleségnek, akivel a házasság után szeretkezik csak... Nekem ebben nincs tapasztalatom, elég nehezen engedem magamhoz közel az embereket, de nem tesztelésből, vagy mert félek, hogy utána nem akar semmit és nem leszek elég komoly nő. Az egyik barátnőm 4 hónap, a másik barátnőm 4 hét után feküdt le a párjával, elmondása alapján már az első randin is egymásra voltak kattanva. Az egyikük 6 éve kapcsolatban van, a másikik 2 és fél éve. Amennyire én tapasztalom, előbb akadnak ki és hagyják ott azt, aki ezzel szórakozik anélkül, hogy indokolt lenne. Tehát például ő is kívánja a szexet, csak szórakozik még 2 hónapot, vagy belemegy valami kamukapcsolatba, hogy ne legyen elítélve...
2018. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Ne általánosítsunk.

Mi sem vártunk sokat a szexszel, most meg már gyerekünk is van...

2018. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez attól függ milyen a kapcsolat. Van, akin az első perctől érzed, hogy komolyan tervez veled. Ebben az esetben tök mindegy, hogy 3 nap után vagy 1 hónap után fekszel le vele. Viszont akinél nem vagy benne biztos, hogy komolyan tervez veled és te vagy neki az egyetlen, azzal nem érdemes lefeküdni. De nagyon foglalkozni sem vele.
2018. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, én egy hét ismeretség után feküdtem le a férfival. Ennek 9 hónapja, 2 hónapja együtt élünk.
2018. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!