Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értek a nőkhöz és önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek a nőkhöz és önbizalmam sincs őszintén megmondva. Az volna a question, hogy hogy kéne hozzáfogni a társkereséshez?

Figyelt kérdés
Komolyabb kapcsolatom nem volt még. Ezekből az internetes társkeresőkből teljesen kiábrándultam. Győrben lakom, az ősöknél. 30/F

2018. jan. 1. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Te ezt ne erőltesd.
2018. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerezz egy olyan havert, aki ért, és segíteni tud rajtad. Plusz építsd az önbizalmad.
2018. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj megtanulni más emberek fejével gondolkozni. Majd ha erre képes leszel, na, akkor esetleg érdemes lesz elkezdeni. Addig nem.
2018. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Azok a kulcsszavak :D
2018. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Valaki fordítsa mar le nekem a kérdést, mert még mindig nem fejeztem be a sárga headway-t

Üdv,

Vida Ildi

2018. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Te ezt ne erőltesd."


Őszintén megmondva én hagynám ezt az ismerkedés dolgot a csudába, de aztán rájövök, hogy itt ülök egyedül és ez még sincs így jól, ezért mégis valamit tenni kellene. De sok kedvem nincs hozzá elhiheted.


"Szerezz egy olyan havert, aki ért, és segíteni tud rajtad. Plusz építsd az önbizalmad."


Volt egy haverom aki összehozott egy nővel, de az kb. arra volt jó, hogy kipróbáltam milyen a szex, egyébként semennyire nem illettünk össze, nem is tartott sokáig.


"Próbálj megtanulni más emberek fejével gondolkozni. Majd ha erre képes leszel, na, akkor esetleg érdemes lesz elkezdeni. Addig nem."


Mármint kinek a fejével?!

2018. jan. 1. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Próbálhatod mással is helyettesíteni ezt az űrt az életedben.
2018. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Próbálhatod mással is helyettesíteni ezt az űrt az életedben."


Eddig is szinte csak helyettesíteni próbáltam mindenfélével, volt amikor rengeteget dolgoztam vagy kerestem egy hobbit, meccsre jártam vagy volt egy időszak amikor sokat piáltam. Alapjában véve szerintem jól el lennék valaki mellett akivel össze illenék, közös programokat csinálhatnánk, közösen terveznénk az életünket, esetleg gyereket is vállalnánk mivel már 30 éves vagyok talán ennek is ideje lenne lassan.

2018. jan. 1. 22:49
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
Angol mennyire megy?
2018. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Angol mennyire megy?"


El nem adnak, erős alapfokúnak mondanám, autodidakta módon tanultam. Németül elég jól beszélek, 4,5 évig éltem Ausztriában.

2018. jan. 1. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!