Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen önbizalmam a társkereséshez, ha nem igazán vesznek észre a férfiak?

Figyelt kérdés

Öltözködéstől, ápoltságtól, mindentől függetlenül, azokkal nem látok problémát magamon, de mégsem akar engem senki.


(Nem privát üzeneteket szeretnék, hanem tanácsot, így nem feltétlenül fogok válaszolni, ha írna valaki.)


2017. jan. 18. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit jársz társaságban? Zárkózott vagy? Lehet, hogy észrevesznek, de van rajtad vagy benned valami olyan, ami miatt nem mernek közeledni, mert úgy érzik, elutasítanád őket.
2017. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a férfiak is emberből vannak, érzelmekkel (na jó, a többség), ezért ők is igénylik a biztatást... ott kezdeményeznek, ahol úgy érzik, van keresnivalójuk.

Egy okos nő megtalálja a módját, hogy jelezze a férfinak, hogy szívesen veszi a közeledését és nem várja, hogy kiszúrják a tömegből... Ezzel nem azt mondom, hogy te kezdj el udvarolni, általában elég az első lépést megtenni: lehetőséget teremteni.

Ha valaki szimpatikus, keresd a társaságát, mosolyogj, finoman flörtölj és ha a férfi nem totálisan töketlen, akkor lecsapja a labdát.

2017. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom az lehet amit az előttem szóló írt. Nem adsz egyértelmű jeleket, és a legtöbb pasi megun, keres mást.
2017. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekik honnan legyen önbizalmuk?

"de mégsem akar engem senki" Te kit akarsz?

2017. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!