Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez most hülyeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most hülyeség?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy az ilyen dolgok a magunk döntései, meg magunknak kell ennek tetszenie, és hogy nem sokat számít mások véleménye, de most én mégis megkérdeznélek benneteket erről a dologról.


Szóval az a lényeg, hogy 21 éves férfi vagyok, és nem próbálkozom a nőknél. Ennek több oka van, de most csak egyet szeretnék kibontani, és elemezni, méghozzá azt, hogy sok nőnek rosszak a tapasztalatai a férfiakkal. Volt, aki megcsalta, megverte esetleg, vagy csak szexet akart tőle, és ezért egy normális pasit is erős ellenszenvvel fogadnak. Ugye ehhez hasonló dolgokat rengeteg nő átél. A leggyakoribb, hogy csak szexuális segédeszköznek nézik őket. Sajnos vannak ilyen férfiak, de azzal is tisztában vagyok, hogy sok normális értékrendű srác van.


Magamról annyit, hogy én normálisnak tartom magam, kinőttem abból a korból, hogyha meglátok egy számomra tetsző lányt, nőt egyből a szexen pörgök. Ebből a szempontból is komolyabb lettem. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem gondolok rá, mert eszembe szokott jutni, kiváncsi vagyok arra, hogy milyen. De mára úgy gondolom, hogy előtte illik megismerni a másikat, hogy elkerüljük az esetleges félreértéseket, negatív dolgokat, eseményeket. Nem tudom, hogy mások ezt, hogy gondolják, meghogy ez egy adott nőnek, vagy akárki másnak mekkora hangsúlyt fektet, de nekem a szex nem a legfontosabb. Izgalmasabb meghódítani, egyáltalán szerelembe ejteni a kiszemelt nőt. Viszont egyfajta gátat szab előttem az, hogy mivel férfinek születtem, így könnyedén én rám is rám süthetik azt a bélyeget, hogy "ez is csak dúgni akar". Nem szeretem, ha olyat gondolnak rólam, ami nem igaz. Éppen ezért például, ha beszélek nőkkel nem szoktam rátérni a szexre, egyszerű, kis humoros poénokat is kerülöm, ha véletlenül mégis szóba hozzák, zavarba esek. Már a fiú barátaimmal sem beszélek erről, sem kollégákkal. Régen éretlen kamaszként igen, jelentős téma volt ez köztünk, amit nem tudom, de valamiért szégyellem. Bánt, hogy akkor még én is csak szex szempontjából vizsgáltam a nőket, lányokat.


Egyébként boldog új évet mindenkinek!

21/F


2018. jan. 2. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hülyeség?

Helyes hogy így érzed!

2018. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked is BUÉK...amúgy jól gondolod, ami az alapgondolkodást illeti, de így is próbálkozhatsz ám a nőknél. Ha normális, hasonló gondolkodású nővel hoz össze a sors, hamar észreveszi majd, hogy komolyan veszed és értékelni is fogja.
2018. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, aki a múltbéli tapasztalatai miatt már-már paranoiás módon új emberekről is azt képzeli, hogy csak megrántani akarják, az akkor is azt fogja hinni, ha te csak köszönsz neki. Ez viszont nem a te bajod, hanem az ő baja, neki kell azon dolgoznia, hogy a régi tapasztalatait ne használja így fel az új emberek ellen. Óvatosnak lenni jogos, persze, de más az óvatosság és a beleképzelés.


Aki viszont nem rendelkezik ilyen tapasztalattal, például engem sem használt ki senki még és ha volt is olyan nem egyszer, hogy szexet ajánlottak fel, meg komoly kapcsolat helyett szexkapcsolatot akartak a randi végére, annak az ártatlankodás és a szándékos szextémakerülgetés eléggé semmilyennek fog tűnni, főleg, ha még pironkodik is. Szerintem lehet a szexszel is poénkodni, lehet utalásokat tenni, nem ezen fog múlni, hogy mit gondolok a másikról, hanem lerí a viselkedéséről, főleg az alapján, hogy mikor hagy alább az érdeklődése és mikor kezd el jobban teperni. Vagy mikor bizonytalankodik és más témákban hogy nyilatkozik. Ellenben ha valaki a szexet, mint témát, vagy az én nőiességemet és az ő férfiasságát nem létező dolognak, tabunak kezeli... Hát ott nálam nem lesz kémia... Az egy egyszerű, ártatlan barátság, amiben nincs semmi fűtöttség.

2018. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boldog Új Évet neked is! Meg persze mindenkinek.


Jól gondolkodsz, de nyugodtan ismerkedhetsz ettől függetlenül, de csak normálisan.

2018. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nyugodtan. Úgyis látni fogják, hogy te nem csak dugni akarsz. Nem minden nő általánosít ám.
2018. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!