Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyeség két emberrel egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség két emberrel egyszerre ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak neten, egyikkel sem találkoztam még személyesen. Az első személyel bonyolult a dolog...valószínűleg nem is fog kialakulni belőle semmi sem, bár én nagyon szeretném. Teljesen odáig vagyok meg vissza, viszont ő azt mondja ismerkedjek másokkal, bulizzak, meg ilyesmi. Mi itt csak barátok vagyunk...ez a tipikus netes "majdnem kapcsolat". De nem érzem tisztességesnek a másodikkal szemben, még akkor sem ha amúgy tudnak egymásról...bűntudatom van. Jogosan?
2017. okt. 29. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem jogos a bűntudatod.

FŐleg, hogy az első nem is akar tőled semmit. Ezzel a bulizz, ismerkedj szöveggel azt akarta mondani, hogy vele ne tervezz.

A "netes kapcsolat" pedig hülyeség. Ilyen nincs.

2017. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Puhatestűség. Nézd, ami engem illet, se kedvem, se energiám, de időm nem lenne párhuzamosan ismerkedni két nővel. Egyszerre egyetlen nőre koncentrálok. Fel kéne nőni. :D
2017. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ott kezdődik egy kapcsolat, hogy már személyesen is találkozgattok.
2017. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem kapcsolat, ezzel tisztába vagyok. De érzelmileg még is leköt valamilyen szinten...és nem biztos hogy tisztességes valaki olyannal szemben, aki meg esetleg komolyan próbálkozna velem, én meg csak úgy félvállal állok bele a dolgokba.
2017. okt. 29. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem is nagyon van értelme hosszasan ismerkedni olyannal, aki nem mozdít meg benned semmit. De olyannal sem, akivel esélytelen a dolog.
2017. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Senki nem kötelez arra, hogy ne tarts a tűzben egyszerre több vasat.
2017. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Én személy szerint helyeselném azt, hogy kettőt tarts. Nyilván az egyiket mindig jobban fogod szeretni a másiknál. Csakhogy manapság nem lehet beleélni magad semmibe. Én is olyan vagyok, mint "Behind the Mask". Egyszerre csak egyel elég foglalkoznom, én ott mindent bedobok. Csak a mai ürgék nem olyanok, hogy "csapjunk bele a lecsóba", én pedig igen, így néha érzelmi viharok dúlnak :D Egy ideje most bezárkóztam emiatt, mert besokalltam :D Szóval inkább foglalkozz kettővel és az egyik majdcsak bejön :)
2017. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Ismerkedésről van szó könyörgöm úgy, hogy még egyikkel sem találkoztál. Miért ne lehetne egyszerre több emberrel ismerkedni ilyen szempontból?

Majd amelyikkel legjobban érzed magad és legjobban működik a kémia az lesz a befutó. Egyenlőre nincs senkid szóval senkinek nem tartozol elszámolással pláne oly módon, hogy kivel beszélgetsz még rajta kívül.


Igen, fel kellene nőni (irony)...

2017. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És lehet, hogy élőben meg hozzá sem akarsz majd nyúlni :D Én ezért nem merek ismerkedni interneten keresztül, mert ki tudja... Nagy csalódás lenne. De amúgy utolsó, én is voltam úgy, hogy még régebben összeismerkedtem (nevessetek ki, tényleg szégyen amúgy :D :D :D ) chat.hu-n egy ürgével és teljesen odáig, meg vissza voltam érte, pedig nem is találkoztunk. Azóta is tartjuk a kapcsolatot és lehet a későbbiekben találkozni is fogunk, ehhez 6 év kellett :D
2017. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha az egyik férfinek komoly szándéka lesz a nővel? Akkor rosszul fogja érezni magát, h a nőnek ott van a másik fickó is, versenyhelyzet, bizonytalanság. Fer dolog ez?
2017. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!