Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy vélekedtek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vélekedtek arról, ha egy nő társkeresős bemutatkozásában az olvasható, hogy "olyan férfit keresek, akivel minél hamarabb összeköltözhetnénk"?

Figyelt kérdés
Ha én ilyet olvasok, egyből olyan gyanakvó leszek. "Mi van, viharos a viszony a szülőkkel, és le szeretnél tőlük mielőbb lépni?" vagy "Nem jössz ki egyedül a fizetésedből, és kéne valaki, aki besegít?" és hasonlók. Olyan "érdekemberes" benyomást kelt, és az sem változtat ezen, ha odaír ilyeneket, hogy a keresett férfi legyen rendes, normális, udvarias, figyelmes, stb... Még nem is ismerjük egymást, de már sürget? Szerintetek miféle nő az ilyen és miért írhat ki ilyesmit? Akit ilyen szinten a kétségbeesés mozgat, az járhat sikerrel?

2018. jan. 2. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ebből az jön le, hogy nem társat keres, hanem egy eszközt arra, hogy a jelenlegi helyzetéből dobbantson. Én akkor már inkább azt írnám, hogy "nem akarok szórakozni" vagy "olyan társat keresek, akivel lehet hosszú távra tervezni" vagy "olyan férfit szeretnék, aki hajlandó elköteleződni". Hogy ez hogyan zajlik, azt majd üzenetben megbeszéljük és megmondom neki esetleg, hogy az a helyzet, hogy nem érzem jól magam itthon, tudnék állni egy albérletet egyedül is, de azért nem megyek külön így, hogy egy üres, hideg szobába érjek haza egyedül, emiatt keresek egy olyan társat, aki ebben partner és amellett, hogy szeretjük egymást, még ilyen szempontból is mindkettőnknek jó lesz. Ebben legalább benne van az, hogy nem eszköznek nézem meg malacperselynek.
2018. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"ha ugyanezt egy férfi írná ki"

Akkor 10 nőből 9 hozná a kést, és szükség esetén maga leszúrná.

Mert ez egy disznó, amelyik megérett a vágásra.

Jól látom?

2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem írtam ki semmi ilyesmit az adatlapomra, de minden egyes első beszélgetést azzal kezdtem, hogy a férjemet keresem, a gyerekeim apját, és nincs húznivaló időm. Senki nem nézett emiatt se hülyének, se érdekembernek.
2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet sok a gyerek
2018. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen már a legelső nap kapná a torkára az adagot...
2018. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!