Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Férfiak" mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Férfiak" mit gondoltok erről a felmérésről?

Figyelt kérdés

Láttam egy videosorozatot youtubeon, ahol is több videoban kérdezgettek “lenn az uccán” nőket, leginkább csinos fiatalokat, hogy válasszanak bizonyos opciók közül pl mi a fontosabb szép test vagy nagy pénisz, alacsonyabb magasság de van önbizalma vagy magas de visszahúzódó stb. Ilyesmik voltak és a nők többségében kb 80-20 arányban azt válaszolták, hogy a formás férfitest fontosabb mint a nagy pénisz (érdekes a legrondább csajok mondták leginkább a nagy pélót) vagy az jött ki, hogy fontosabb az önbizalom mint a magasság, és akiknek nem volt kitakarva az arca és ilyeneket mondtak azok csini lányok voltak ám.

Szóval igazából mindenki előtt ott lenne a lehetősèg, hogy fejlessze magát, mert a test kompoziciója, a személyiség mind fejleszthető. Persze van aki jóképű és az előny, van aki gazdag családba született az is előny de a világ többi férfija had ne kezdjen már sírni emiatt, és az itt rinyáló “férfiak” tegyék a szívükre a kezüket és kérdezzék meg maguktól, hogy én vajon mindent megtettem-e, hogy kihozzam a bennem rejlő potenciált testileg lelkileg? Vagy inkább az egyszerűbb utat választom ahol nem kell kihívásokkal szembenéznem csak mindenki mást hibáztatni? De nem akarok ilyen Szabó Péteres “motivációs” hányadékot ellőni csak olyan mélyre süllyedtek már egyesek, hogy azt rossz olvasni. Nemtudom ezt mivel magyarázzák majd, hogy ezek a nők biztos hazudnak vagy fizetett statiszták (bár ki fizetne ezért egy videó kedvéért az jó kérdés) de nem értem miért nem akarnak változtatni magukon azok akik elégedetlenek, lehet anyu így is tökéletesnek látott titeket ahogy vagytok, de a nőktől nem kéne ezt elvárni meg besértődni ha jobb partit választanak.


2018. jan. 2. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért ezeket a "felméréseket" ne vedd alapul.


Bár szerintem is igaz, hogy ez a nagy pénisz mánia csak a férfiak fejében létezik. Úgy hogy akár jellemző is lehet a videó.

2018. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igaz amit írsz, én is így látom.. persze az itteni nagyokosokat nem lehet megtéríteni, szerintük az utca embere is hülye vagy hazudik..
2018. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a való életet veszem alapul pl amit a két cép cememmel látok :) Hogy a duma/személyiség mennyit ér, a legjobb nőknek sokszor náluk csúnyább/átlagos de megnyerő barátjuk van stb. De ezekre azt írják, hogy kamu. Talán egy felmérés már meggyőzőbb de tudom ez sem ér célt, bár ha már egy(!!!) nyomit meg lehetne győzni, hogy szedje össze magát az is nagy szó lenne :D
2018. jan. 2. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Mit számít, hogy mit mondanak?

Ha elméletben kb. minden nő viszolyog a "macsóktól" és ezeknek ennek ellenére is mindig van nője (gyakran több is), akkor az mit jelent szted?

2018. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es megint okos vagy. Milyen macsók miről beszélsz? Ja olyan paliról aki valszleg jól néz ki hatalmas az önbizalma és jó a dumája? Nem is értem miért jön be ez a nőknek :D Gondolom azt hiszed ezeket a palikat sosem utasították még vissza és a legintelligensebb frigid kislány is az ölébe ugrik mert jaj akkora macsó. Az ilyen pasik is csak az önbizalmuk miatt vonzóak a nőknek :)
2018. jan. 2. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most mitől jobb kiírni egy rinyálókat savazó kérdést, mint rinyálni? Pont ugyanazt az általánosítást tolod, mint ők, csak egy másik szemszögből.
2018. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészséges vagyok testileg és lelkileg is. A tapasztalat szerint bejöttem régebben a csajoknak általánosságban.

Ügyelek a külsőmre, ruházatomra, higéniára.

Megpróbálok választékosan fogalmazni. Nem dohányzom, kb soha nem iszom alkoholt, nagyon ritkán beszélek csúnyán.

Szerintem hálás lehetek, hogy jó iskolákba jártam, ahol sok tudást felszedhettem.

Családcentrikus vagyok és békepárti. Nem szeretek bulizni, inkább nyugodtabb légkört preferálom.


Na szó mi szó, 3 éve hogy magányos vagyok és jó lenne ha megtalálnám már a hozzámillő társat. Eddig egy baránőm sem volt.

Szóval ne legyél szerintem abban biztos hogy a férfiak nem elég jók a nőkhöz. Lehet fordítva igaz inkább.

Vagyis a tapasztalat eddig az, bármikor ismerkedtem korombeli nővel, sőt akár idősebbel is alkalmatlan volt kapcsolatra. Úgy viselkedtek mint valami pici lány, akire ráerőszakolják a nemi szerepet, hogy "hé mostmár felnőtt nő vagy ám", ők meg "neeem akarok az lennii".

Vicces de tényleg inkább ez van. A nők alkalmatlanok kapcsolatra.

De nem baj, nekem csak 1 normális kell majd. A többi maradjon olyan amilyen akar lenni.

22f

2018. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit nem ér egy nő sem, hogy komolyabban fejlesztjük magunkat.
2018. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!