Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés
A férfi azt mondja az élettársának, hogy reggel miért ment el otthonról, ezért neki kellett reggelit csinálni, amikor az a nőnek a dolga a férfinak reggelit csinálni. A nő ezután kap egy pofont.
2017. dec. 22. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kamu, akkor az a véleményem, hogy ez a férfi egy tahó... gyorsan meg kell szabadulni tőle.
2017. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de nem velem történt.
2017. dec. 22. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem kamu, pedig nekem most újfent trollkodni támadt kedvem. :( Amúgy valóban ott kell hagyni az ilyet a fenébe...
2017. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamu. Ha mégsem akkor meg az a véleményem, hogy azt a férfit ő választotta. A döntés alaoja pedig, hogy azért, mert magas, határozott, erős férfi.
2017. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Visszalábból tökön rúgnám, és azonnal lelépnék. Hülye tahó az ilyen :D
2017. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már olyan nőről ismeretségi körben, akit a párja azért képelt fel, mert szar volt a vacsora...


Az első dolgom az lenne, hogy le...szok neki egy állast és egy gyomrost, aztán majd beszélhetünk, kiből csináljon csicskát. Kezdem érteni, pár féreg miért nem szereti az erős nőket. Fél, hogy kap a fejére, ha egy tetű. Bár én már a számonkérésnél is megmondtam volna, hogy picim, van agyad, két kezed, belépésed a konyhába, nem vagyok az anyád, neked is annyi, mint nekem. Ha emiatt elhagysz, ott pusztulj meg, ahol vagy. Egy párkapcsolat nem szolgáltatás.

2017. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem osztom az észt.:) Tudtommal véleményt formálni nem biológiai életkorhoz kötött. De javíts ki, ha tévedek. A milyensége pedig a személyiségemtől, a tapasztalataimtól, a tudásomtól és más megfigyelt dologtól fog függeni, nem attól, hogy hány napot éltem. Ha az helyénvaló, helyénvaló lesz ennyi idős fejjel is.
2017. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Solana tök jó fej lehet.

Azt viszont kétlem, hogy van aki azért nem szereti az erős nőket, mert félne tőlük. Inkább arról lehet szó, hogy vannak akik emiatt kevésbé éreznék magukat férfinak, mert ahhoz társáítják.

2017. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!