Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a pártszim...

Mit gondoltok erről a pártszimpátia felmérésről?

Figyelt kérdés

[link]


A külhoniak között tényleg ennyire népszerű a Fidesz?

Vagy ez csak egy újabb kozmetikázott , fizetett felmérés eredménye?


Azt megértem, hogy az MSZP-t rühellik ,teljesen érthető ,de, hogy ekkora a Fidesz népszerűsége, szerintem meglepő.



2013. júl. 15. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Felvidéken meg majdnem azonos a kettő. Amúgy meg nem véletlen kapták meg ők is a lehetőséget, hogy beleszólhassanak Mo. dolgaiba...
2013. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
mert odakint trend fideszesnek lenni, mert kb. annyira látnak bele, mint mi a szerb politikába, mert ők adták az állampolgárságot annak ellenére, hogy arról a magyar nemzet egyszer már lenyilatkozta, hogy NE
2013. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Naná, megvették őket kilóra az állampolgársággal. Még szerencse, hogy nem ők fogják eldönteni, ki kormányozzon Magyarországon. Vagy ha igen, válaszul én is szívesen beledumálnék egy szavazat erejéig abba, ki legyen a miniszterelnök Pozsonyban, vagy Bukarestben.
2013. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Jaja, kilóra megvették az új állampolgárok szavazatait. Igazából még a hamisított adatokon sem lepődnék meg.


"Még szerencse, hogy nem ők fogják eldönteni, ki kormányozzon Magyarországon."


Hát, azért múlhat egy-két dolog kb 400 ezer szavazaton... Viszont a romániai magyarok között közel sem tarolna majd ekkorát a FIDESZ, náluk már elásta magát.

2013. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem meglepő. A ballibek leszerepeltek előttük 2004-ben, a Fidesz visszaadta az állampolgárságukat, a Jobbik pedig mint nemzeti párt néhány százalékot minden elszakított területen kapni fog. Kivételesen ezeket az arányokat még el is hiszem, nagyjából én is ilyenre tippelek.
2013. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Én nem értem ezt. Szerintem meg kellene tiltani, hogy bárki aki határon kívül van, az szavazhasson, állampolgárság ide vagy oda. Mi köze van hozzá? Nem itt él, foglalkozzon a saját környezetével. Nem érdekelnek a határon kívül ragadt magyarok se, nem ide fizetnek adót, nekem ne mondják meg ők, hogy milyen hulladék pártnak adózzak. Majd eldöntik az itt élők.


Lehet lepontozni, de gondoljatok csak bele. Vagy egy céged, az egyik alkalmazottad kilép, majd amikor közvélemény kutatást csinálsz a cégeden belül (pl milyen a fizetés), akkor aki anno kilépett szavazati jogot kap. Hogy esne?


Menjenek a francba.

2013. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Felvázolom a te példádon keresztül, hogy mi a helyzet. Ezek az "alkalmazottak" nem kiléptek, hanem külső kényszer hatására (pl. finanszírozási problémák miatt létszámleépítés) kirúgták őket. Tegyük fel, hogy nagyon meg voltál/voltunk elégedve a munkájukkal, szeretted is őket, de a már említett külső kényszer miatt muszáj volt őket kirúgni. Na most tegyük fel, hogy a cég kijut a szorult helyzetből, újra fut a szekér, te nem azon lennél, hogy a már jól bevált régi munkaerőt visszacsábítsd a céghez? Mert én azon lennék. Ezt a példát csak az " alkalmazottak kiléptek" megfogalmazás miatt írom le, ugyanis ez nem így volt. Abban pedig még a határon túli magyarok sem értenek egyet, hogy nekik járjon-e szavazati jog itthon vagy ne. Sokan közülük sem ért vele egyet, a legtöbbjüket meg nem is érdekli, pont azért mert nem itt élnek és csak nagyon közvetett módon érinti őket az itteni történések. Kevesen fognak elmenni szavazni és ők is mindössze 2-3 képviselői helyet döntenek el a 200-ból, ezt azért túl lehet élni szerintem.

2013. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!