Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz olyan pasit találni aki komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz találni. Sokan vagyunk, de én azt vettem észre hogy a nők keresnek inkább lazábbat. Hogy semmi komolyabb ne legyen.
2018. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. 20 éves vagyok és mégsem találok egy olyan lányt aki komolyat akar. Vagy semmit vagy csak úgy szórakozni minden kötöttség nélkül.
2018. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez pedig egy nagy tévedés legalábbis rám ez nem igaz mivel sose voltam a kalandok meg a laza kapcsolatok híve nekem mindig is komoly kapcsolat kellett egy társ aki mellettem van jóban és rosszban.
2018. jan. 3. 13:40
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos, hogy tetszeni fog a válaszom, de sajnos az a tapasztalat, hogy sok férfi akar komoly kapcsolatot, ha olyan a nő. Saját baráti körömben volt nem egyszer példa, hogy egyik-másik barátnőm valóban csak dugni akarták ugyanazok a pasik, akik teljesen más nővel kis túlzással már a családalapításon gondolkodtak volna. Zsák a foltját alapon azt vonzod be, amilyen te is vagy.
2018. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
30 évesen már csak nem kalandokat keres az ember 20 éves lányoktól mit vársz? Azok persze,hogy nem komolyak még pasiról pasira szállnak. Amúgy ez fordítva is így van a mai srácok legtöbbje is csak a szexre hajt ezt tapasztaltam már.
2018. jan. 3. 13:42
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom hány eves vagy, de en is ezt tapasztalom. Egyetemre Járok, de itt a legtöbb ember foglalt, volt egy srác aki megtetszett, szingli volt, en is megtetszettem neki, osszejottunk, jártunk, de aztán o meg inkabb kaladozna. Tehát nem azt mondanam, hogy fiut találni nehéz, hanem olyat nehéz aki komolyat akar, tetszik neked es te is neki. Egyébként pedig ne add fel, az a lényeg, állj pozitívan hozza es sikerul :) Szurkolok, hogy találj valakit akivel tökéletesek vagytok egymásnak :)
2018. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

21 vagyok és nem találok férfit, aki komolyat akar. :D Ja, igen, vannak ilyen kényszeres túlragaszkodók, de akkor inkább úgy mondom, hogy nem találok olyan férfit, aki úgy akar komolyat, hogy meg lehet maradni mellette és nem elvesz az ember életéből, hanem hozzáad, főleg a társaságával.


Tegyük hozzá azért, hogy nem erőltetem meg magam, egy alja appon (Tinder) kívül férfiakkal különösebben nem érintkezem, szóval igen, magamra vessek. De akkor is szörnyű, hogy mindenki "ki akarja élni magát", mintha a párkapcsolat börtön lenne vagy bünti.

2018. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló vagyok, pont hogy 30 felett nem akarnak komolyat. Egyszerre több pasijuk van, flörtölnek, élik az életüket.
2018. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ez valóban fura én pont 30 vagyok és soha nem voltak kalandjaim se most se régebben mindig is a komoly kapcsolatok híve voltam. Végre szeretném megtalálni a boldogságot egy olyan ember személyében aki eltud fogadni engem úgy ahogy vagyok de eddig még nem találtam meg azt az illetőt :( Én már egyre jobban nem hiszek az igaziban.
2018. jan. 3. 13:48
 10/21 anonim ***** válasza:

35 vagyok és komoly kapcsolatot szeretnék, mindig is azt kerestem. Most is vannak próbálkozásaim nőknél(bár elég ritka), de sajnos beszélgetésen , lerázáson kívül semmi más nem volt még :)

Szóval nekünk ugyanolyan nehéz megtalálni a megfelelőt mint nektek.

2018. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!