Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Képtelen vagyok elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elhinni, hogy valaha engem fog szeretni egy lány. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tudom ezt elhinni, egyszerűen képtelenségnek tartom. Kerülöm is a nőket, mert félek is tőlük, meg nem érzem azt, hogyha huzamosabb ideig egy légtérben vagyok egy hölggyel, akkor abból bármi jó kisülhet.


21f


2018. jan. 4. 20:59
 1/7 Modeler ***** válasza:
Szerintem egyszer majd kinövöd ha kicsit érettebb leszel. Másképp fogod majd látni a dolgokat, sőt fogsz majd ismerkedni olyan lánnyal akivel a későbbiekben el tudsz majd képzelni többet is.
2018. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenned? Ezen a hozzáálláson változtatni, mert ha kerülöd őket ,hogy akarsz egyáltalán kapcsolatot bárkivel is?
2018. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Ezzel én is így voltam és vagyok is.. Meg fog szűnni ez az érzés, ha lesz barátnőd. :)
2018. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem járj el bulizni minél többet amennyire teheted, és nem megy a tanulás rovására amennyiben egyetemen vagy. Ha egyetemen vagy akkor ott is ismerkedhetsz.

Meglátod egy szimpla tánc vagy ölelés is ha nem örökre de legalább egy kis időre kimossa ezt a hülyeséget e fejedből. :)

2018. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress fel pszichológust, mert a kóros önértékelési problémáid egy idő után mindent áthatnak majd, de már önmagában az se oké, hogy ennyire ellehetetleníted az életedet emiatt.
2018. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Légy Tarzan, költözz egy erdőbe!
2018. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Élvezd az életet. Haverokkal, ismerősökkel el tudsz járni bulizni, kirándulni. Nézd a szingliség előnyeit: szabad vagy, nem kell alkalmazkodnod, meg felelned a nők elvárásainak, több pénzed marad, nem kell aggódnod hogy mikor csalnak meg, nem kell 'harcolni' a kigyúrt rámenős maffiózókkal akik le akarják nyúlni a szíved választottját:D

Jó' most egy kicsit radikálisan fogalmaztam a párkapcsolatról, de.. no mindegy😀

Am én is hasonlóan érzek mint te. Ráadásul én már valamennyire bele is törődtem hogy ez a sorsom. Ergó nem is teszek ellene.

Am az sokat segít ha emberek között vagy.

Én pl tavaly pizza futárkodtam. Naponta rengeteg nővel találkoztam, és még is abba az időszakban nem hiányzott a párkapcsolat.

2018. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!