Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak általában ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában ki nem állhatják, ha a nők "aranyosnak" tartják őket. Hölgyek, és mi a helyzet, ha ezt a férfiak mondják nektek?

Figyelt kérdés

El tudom képzelni, hogy ez egy nőnek is lejöhet negatívan. Mert gondolkodhat így: "Ha aranyosnak tartanak, akkor biztos kislányos vagyok, és semmilyen szexuális kisugárzásom nincs. Márpedig én egy erős, felnőtt nő képét szeretném mutatni."


Tulajdonképpen a férfiaknak is lényegében ugyanez a baja ezzel a szóval, csak a különbség az, hogy egy nő vonzerejét, kelendősését ez nem csorbítja, sőt, javítja. A férfiaknak meg tőr a szívébe, és burkolt figyelmeztetés a nő részéről, hogy max. barátságot tud felajánlani, semmi többet.


Lehet ebben valami? A nőknek is lejöhet negatívan ez a szó? Ti mit éreztek, ha egy pasi azt mondja nektek, hogy "aranyos vagy"? Nálatok nincs ennek a szónak ilyen hervasztó, lelombozó ereje, mint a pasiknál?



2018. jan. 5. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a barátomról is azt gondolom, hogy aranyos, főleg ha valamilyen aranyos dolgot tesz. Az másik dolog, hogy ezt nem mondom neki. Engem nem zavar, ha ő aranyosnak tart, szerintem ez nem sértő és nem a szexi ellentéte.
2018. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van, mindenki aranyosnak tartja azt, aki tetszik neki... Legalábbis sokan.
2018. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyzet fuggo. Lehet ennek gunyos hangvetele is.
2018. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.

De én ezt úgy reagálom le,hogy ,,ez rosszabb mintha leb_ziztál volna."


Aranyos egy kisfiú inkább vagy ha olyat mondok akkor ha azt mondja az pozítivum de ha csakúgy extrém gáz.

Egy FÉRFI az FÉRFI nem aranyos.

2018. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jött le negatívan ilyen férfitől. Mondjuk, ők nem is szánták annak. Nagyban függ a hangsúlytól és a helyzettől. Bajom sincs vele, mert nem akartam senkinek megjátszani magam, hogy milyen képet lásson rólam. Én is mondtam már férfira, mert abban a helyzetben veszett cuki volt, semmi bántó nem volt benne részemről sem és nem volt célzás, hogy nem férfiként nézek rá, sőt. Ő sem vette sértésnek. De ebben sem vagyunk egyformák.
2018. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye az a nő és az a férfi is, aki ezt sértőnek tartja. Nyilván más az, ha valaki egy komoly téma közepén van, vagy mérges és akkor nyögi be neki valaki, mert az elég lekicsinylő, de ha csak mosolygok a páromra vagy a nekem tetsző személyre, vagy kedveskedek neki és arra mondja, hogy aranyos, az nagyon is bók.
2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor ezt a szót a világ legszexibb pasija benyögte nekem, úgy éreztem teljesen elveszek, soha nem volt problémám az önbizalmammal, de akkor annyira csorbult, hogy hetekig padlón voltam. Aranyos vagy, kedves vagy én meg kicsit növelném az egomat, mert másra úgyse kellenél, na kb. ezt éreztem, nyilván egyén függő ki mit érez ennél a szónál.
2018. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!