Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Ti inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti inkább melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel muszáj választani, vagy ha nem tudjátok beleélni magatokat akkor egyik ismerősötök kér tanácsot és ti javasoltok neki.


a, Külsőre nagyon szép és vonzó teljesen odavagytok érte, viszont nem túl intelligens. Persze nem buta inkább naiv butuska benyomást kelt de egy csupaszív teremtés, aki vidám csacsogós és érzelmi intelligenciában viszont nagyon magasan áll, érzi mi kell nektek és tudtok rá ilyen téren támaszkodni. Megértő és gondoskodó. Viszont az élet egyéb területén nektek kell talpraesettebbnek lennetek. Nagyon szeret titeket és ki is tudjátok egymásnak mutatni.


b, Külsőre annyira nem jön be mint a másik leányzó de nyilván undorodni nem undorodtok tőle, csak mondjuk ha az előző 10/10 akkor ő 10/7. Ő nagyon okos intelligens lány, aki szellemileg simán felveszi veletek a versenyt, lehet vele beszélgetni szinte mindenről az élet nagy dolgairól, lehet rá karrier és anyagi szempontból támaszkodni mert eléggé karrierista. Viszont érzelmileg kevésbé hozzáférhető azaz nem vagytok ilyen téren ugyanolyanok. Ha baj van meghallgat de nem igazán érzi át, próbál segíteni de "inkább hagyjuk". A szeretetnyelvetek látszólag nem azonos. Viszont imponáló, hogy okos és szellemi társ.


Nos? Kort is írnátok és meg is indokolnátok?


2017. nov. 20. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én az első választanám. A második pozitív funkcióit egy férfi baráttól is meg tudom kapni.

Egy nő legyen mellettem nő. Persze jó, ha minél intelligensebb, de nekem nagyon kell a lágyság, puhaság, ölelés, stb. stb. FINOM nőiesség. Én ezt olvastam ki az első lányról írt soraidból.

2017. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ja, korom 30
2017. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos azt tapasztalom, hogy sok férfi a buta nőket kedveli, mert egy intelligens, művelt nő mellett valamiért veszélyeztetve érzik a férfiasságukat.

23/N

2017. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Én, az elsőt választanám, vagy is, azt is választottam. Szerencsére, a naivság, butuska viselkedés, idővel megszűnt.

Mára már helyén tudja kezelni a dolgokat.


Az is igaz, a kőkemény, karrierista nők, engem nagyon taszítanak.

2017. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A.

29F

2017. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Tapasztalat: csakis az elsőt.

Egy férfinak NŐre van szüksége ( nem plázacicára gondolok), nem pedig egy racionális, karrierista két lábú, egoista lexikonra.

2017. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Oppá, 44/ f ...
2017. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, te egy nőre támaszkodhatsz anyagilag. A férfiakkal ellentétben nekik eszük ágában sincs megosztani bárkivel is a megteremtett javaikat, sokkal inkább lesz az feléd is egy minimum elvárás, amit ha nem teljesítesz, akkor szó szerint le fog nézni. A karrierista meg azt jelenti, hogy számára az van az első helyen, te és a kapcsolatotok maximum csak a második helyre fértek fel.

Azt kell eldöntened, hogy számodra az "otthon melege" a fontosabb vagy a külvilág felé mutatott státusz.

2017. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egyiket sem
2017. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
A leiras alapjan minden pasi az A-t valasztana. Csak hat egy ember nem csak ennyibol all ugye. Mint tudjuk. Meg nokent is az at valasztanam. Jo lett volna rossz tulajdonsagokat is felsorolni.
2017. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!