Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora konkurenciával kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora konkurenciával kell számolnom amikor egy teljesen átlagos nővel ismerkedek interneten? Valóban nagy verseny van már egy átlagos lányért is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy a konkurencia. Én tök átlag vagyok, sőt inkább átlag alattinak mondanám magam, mégis az első napokban 20-30 levelet kapok.
2018. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez a 20-30 mind komolyat akar?
2018. jan. 6. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt érzem,hogy egy nőre legalább 10 férfi jut.
2018. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Viszont ha megnézzük a ksh-t akkor ez nagyon nem így van....
2018. jan. 6. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mind, de a nagy része igen
2018. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 ferfibol 9 csak dgna. hu ha erre irigykedni kell. : D 25 f
2018. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a konkurencia nagysága a lényeg. Ha tényleg olyan ember vagy akit őszintén érdekel az a bizonyos nő, megvan a kölcsönös szimpátia, akkor lényegtelen a konkurencia mérete. Egy értelmes nő tudni fogja, hogy ő érdekled és nem egy lyuk amibe egyszer beleszórakozol...
2018. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok az elkeseredett mentális sérült akinek mindegy ki, amíg nőnemű...

Menekülnek is előlük a nők, mert látszik, érződik rövid időn belül... Ezt azért nem nevezném konkurenciának...

2018. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!