Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mekkora verseny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora verseny van az átlagos nőkért a pasik között?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas, hidd el. :( Sajnos...
2016. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elég nagy, miért?
2016. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
6almas! én már kiszálltam a versenyből esélyem sincs csak ilyen 30 éves kitombolt nőknél vagy gyerekes anyukáknál! ha nem lehet szép csinos barátnőm akkor maradok egyedül.
2016. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Sanyi, neked van valami gyerekesanya-komplexusod.
2016. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Még annál sokkal nagyobb is,mint bárki gondolná... :)

Volt egy lány,akivel régebben beszélgettem itt ezen az oldalon,és hát nem volt nagy szám csajként egyáltalán,de még ő is simán lekoptatott,és meg is mondta miért,mert talált sokkal jóképűbb,izmosabb srácot magának.

Volt egy hasonló eset ugyanígy ezen az oldalon,még közös ismerősünk is volt,mint anno kiderült a csajjal,addig minden szuper volt,nagyon örült nekem,amíg nem cseréltünk képet a másikkal.

Addig a csaj kb. majd kiugrott a bőréből,pedig egyáltalán nem volt még átlagos se szerintem,nőiesség alig volt benne kb., de én megkedveltem,gondoltam hátha lehet több is belőle majd,aztán képcsere után ő is eltűnt,mint az összes többi csaj...

24/F

2016. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Egy átlagos nőre harminc alatt háromszor annyi pasi jut, mert mindenki ilyen not akar. Ha meg szep is, akkor mar csak azt kell kiszűrnie milyen szempontok alapján akar válogatni.

De van azert árnyoldala is, ha átlagosnál kicsit vagy nagyon nem vagy vonzo, akkor viszont jóval kevesebb pasi jut.

2016. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én átlagosan jól kinéző srác vagyok (2 méter, vállas-szálkás, szőke, helyesnek mondott), de kevés az önbizalmam, ezért a nagyon szépnek tartott lányokhoz oda sem merek menni.


Viszont az átlagosan szép lányok azok, akiknél rengeteg próbálkozom, akik velem egy szinten vannak külsőre, vagy gyakran úgy érzem még ők a kevésbé szépek, mint amilyen jóképű vagyok. (nyilván ezt minden objektív gondolkodású ember kb meg tudja állapítani)


Ez miatt, hogy szerintem rengeteg okésan kinéző srác nem mer odamenni a gyönyörű nőkhöz önbizalomhiány miatt, az átlagos, átlagosan jól kinéző lányokért nagy a verseny.

2016. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy, mivel a fiatal korosztályban sokkal több férfi van, mint nő. Különösen ha csak a normális nőket számítjuk.
2016. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mert egy átlagos nő is tud nagyon szép és szexi lenni. Ruhák, smink, stílus ezek mind javíanak rajta bőven annyit hogy simán tetszen nagyon sok férfinek. Ez persze főleg szexkapcsolatnál számít csak mert rendes kapcsolathoz a belső értékek ugyan ennyire fontosak legalább ha nem jobban.

Elárulom hogy több átlagos lány van körülöttem akikért sok mindent megtennék de nem kérnek belőlem mert nálam sokkal jobb pasival járnak :D

2016. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok, és ahogy írták egy átlagos nő is úgy feltudja tuningolni a külsejét, hogy csak les az ember. Emlékszem,amikor még 18 éves kis csikó voltam, készültünk diszkóba ismerősökkel baráti körrel, volt ott egy lányka, hétköznapi külsővel nem nagyon jött be, de ahogy a barátnői kisminkelték, megláttam abban az állapotában, az állam koppant a betonon.
2016. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!