Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könnyen lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen lehet találni olyan férfit, akivel már nem kell lakásra, autóra gyűjtögetni közösen, mert már minden adott neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

:D


Kicsilány, húzz el dolgozni és ne a másik vagyonára fájjon a fogad!

2018. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem könnyen.
2018. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sosem értettem... Mégis mi a jó abban, hogy beköltözöl egy betondarabba, amihez semmi nem köt? Sosem tudnék olyan otthonban élni, amibe semmit nem raktam bele, amit nem érzek a sajátomnak. Az otthon attól otthon, hogy dolgoztál érte, alakítgattad, beleraktad önmagad. Másképp csak pár köbméter beton. Annál pedig semmi nem kovácsol össze jobban egy párkapcsolatot, mint dolgozni egy közös célért együtt. Akinek ez kimarad a párkapcsolatából, az sosem fogja egy kapcsolat lényegét átélni.
2018. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Találni igen, megfogni már nehezen, na és megtartani...

Jó vagy a háztartásban?

2018. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még nagyon fiatal vagyok a háztartáshoz, csak érdeklődöm előre.
2018. jan. 6. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Akkor itt az ideje elkezdeni megtanulni főzni, mosni, takarítani.


Mennyi is az a nagyon fiatal?

2018. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Majd bele jössz.

Egy igazi nő, amikor válik, megtartja a házat!

2018. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Na akkor bőven jó életkorban vagy ahhoz, hogy elkezdj ezekért dolgozni, és ne valakinek a hátán (vagy f-szán) kapaszkodj fel.
2018. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Hogy könnyen-e, az nem feltétlenül biztos, de tökéletesen ábrázolod a mai nők felfogását: "huszonéves kislány vagyok, de egy hozzám hasonló korú huszonéves pasinak mi az már, hogy nincsen saját autója, háza, megingathatatlan státusza"...
2018. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Háztartáshoz túl fiatal,de arra már lenne esze,hogy betegye a fenekét a "készbe".
2018. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!