Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy forever alone lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy forever alone lúzer férfi hirtelen nemet váltana, de a személyisége nem változna, akkor nagy valószínűséggel könnyen találna férfit magának?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2017. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokan kedvelik a transzneműeket.
2017. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. A szürke kisegér csajok sem vonzóak. Ha a mentalitása nem változna, nőként is ugyan olyan taszító lenne. Ismerek ilyen csajt, rá se néznek és okkal van így.
2017. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. A kérdés elméleti síkon van úgy is fel lehet tenni a kérdést hogy egy forever alone lúzer férfi csak a neme miatt van egyedül?
2017. nov. 28. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Igen, ha átlagos kinézetű. Az a baj, hogy a férfiak közül csak a top kinézetűek (mondjuk a top 20%), akik rendszeresen vonzóak a nők szemében és sikeresek a nőknél.


A nők közül pedig az átlagos kinézetűekkel is rengetegen akarnak dugni a férfiak közül. Magyarul egy átlagos (nem szép, nem is ronda) férfinek sokkal rosszabbak az esélyei, alacsonyabb a "tetszési indexe" az ellenkező nemnél, mint egy átlagos kinézetű (nem szép, nem is ronda) nőnek.


3: Mi az hogy szürke kisegér? Vannak szép és csúnya szürke kisegerek is. (Mert amit mondtál az egy belső tulajdonság inkább, nem egy külső) Az előbbiek kúrnak, hidd el.

2017. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Társkeresésről volt szó, nem dugásról. Dugás szempontjából amúgy is tárgytalan, mert egy szürke kisegér, lúzer csaj pláne nem fog csak szexbe belemenni.
2017. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így akár a leszbi csajoknál is esélyes lehetsz.
2017. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6:


1. Rengetegen hazudják azt, hogy kapcsolatot akarnak, miközben valójában szexet.


2. Rengeteg ismerkedés úgy zajlik manapság, hogy a felek (se a nő, se a férfi) rohadtul egy szót sem váltanak arról, hogy ők konkrétan most kapcsolatot akarnak vagy szexet-e.


---

Te most valami olyan világból indultál ki, ahol mindenki egy ismerkedési ciklus legelején őszintén megvallja a másiknak, hogy pontosan mit is keres. Na ilyen nem létezik

2017. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én férfias vagyok csak kicsit retard vagyok emiatt nehezen jon ossze:)
2017. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
"Forever alone lúzer" lány vagyok átlagos kinézettel. Hidd el, rövid idő után tőlem is mindenki menekül :D
2017. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!