Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a férfiak egy kis része nagyon könnyen talál párt, a legtobbuknek meg nehezen megy?

Figyelt kérdés
Kevés a magabiztos, önbizalommal teli, humoros férfi, viszont ők nagyon könnyen ismerkednek, találnak párt pláne, ha még jól is néznek ki. Ezzel szemben a többségnek ez nehezen megy. Ez mennyire igaz ?
2017. okt. 20. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
szerintem párt találni mindenkinek könnyű, na de a megfelelőt kifogni nehéz
2017. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én egy önbizalommal teli, magabiztos, jó humorú férfi vagyok(aki jól is néz ki, és anyagilag is stabil lábakon áll) és még így se találok párt. Mondjuk igaz, h komoly társat keresek, nem pedig valami random csajt, akivel csak úgy elvagyok.
2017. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Így, ahogy leírtad, nem feltétlenül igaz, de a különbség abban rejlik, hogy az egyik csoport elhiszi, hogy jár neki barátnő, annyira munkál benne a társ iránti vágy, hogy ez szüntelenül motiválja. A másik csoport meg olyan alacsony önértékeléssel bír, hogy képtelen elhinni, hogy rá bárki is vágyhat és ez ilyen hozzáállás hosszú távon nagyon le tud húzni. Az egyébként még nagyon árnyalja a képet, hogy sok kapcsolatot a nők kezdeményeznek, akár szimplán jelek küldözgetésével vagy akár radikálisabb lépések bevetésével is.
2017. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Semennyire. Még azok a férfi ismerőseim is kapcsolatban élnek (vagy éltek már párszor), akiket én a "bottal se" kategóriába tennék.

Akinek jó a beszélője, nem igénytelen, van önbizalma, értékes ember az könnyen talál párt (talán még hosszú távra is). Rengeteg pasi van aki jól néz ki és humoros. Aki szerint ez nem így van, az pont abba a pár százalékba tartozik, aki nem ilyen.

2017. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!