Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, akinek a családja nagyon gazdag, a nő is vállalkozó, de ti meg egy átlagos emberek vagytok, normál munkával és fizetéssel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nőt, már volt pár találkozás, de ez az elején kiderült, hogy nagyon jól élnek.Őt az nem zavarja állítólag, ha a pasi normál munkából él, ha tetszik neki, de később azért keressen valami jobb melót és több pénzt, ezt mondta.Olyan családot alapító,romantikus,kapcsolatot keres,vagyis már van neki, mert velem ismerkedik, de azon gondolkodom hogy lehet húzni kellene még hogy komolyodjon, mert már közös ebédre is mennem kellene, de tartok ettől.

Biztos szóba jönne ki miből él, mennyit keres, mit csinál,és azért egy szülői beszélgetés úgy hogy az embernek ott a párja is, elég komoly azért.

Még az is megfordult a fejemben, hogy lehet magánnyomozóval utánam nézett, hogy mégis hogy élek.

Ismerkednétek tovább egy ilyen nővel?

Ő havonta hét számjegyű összeget keres, és meg igazából egy szakmából élek.


2018. jan. 6. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan, ha ez nem bántja a te önértékelésed (ismerek több férfit is aki szereti ha övé a kenyérkereső pozíció és olyat is akit ez abszolút nem zavar, hogy ki keres többet, ez nagyon egyéni)

Ha van benned ambíció később előrelépni, szerintem még segíthet is (nem feltétlenül pénzre gondolok hanem lelkileg vagy ha sikeres vállalkozó ötleteket is tud adni) támogatni.

Ha szimpatikus ne hagyd, hogy ez közétek álljon. Sok sikert nektek, remélem jól alakul!

2018. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mégis tetszel a nőnek.Biztos elmondta a szüleinek is,hogy kiféle-miféle vagy.Lehetsz te tök aranyos jópofa fickó is.Na mindegy is.Ne húzz sehova!Menj csak el arra a kajára és ne sz..rj be!Lehet egyébként,hogy az ő faterja is egy szakmából vitte ennyire.MENJ EL!!!!
2018. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én össze, de tuti nem én választok, hanem mindig a nő.
2018. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"de később azért keressen valami jobb melót és több pénzt, ezt mondta."


Ez a mondatrész téged nem irritál egy kicsit sem?

Ergó, mégse tetszik neki annyira az átlagember, ha azt kéri, hogy a későbbiekben a másik keressen egy jobban fizető állást.


Szóval erről ennyit. És ezt nőként írom.


Vedd már észre, hogy a pénz pénzzel házasodik és csak a mesében van az, hogy szegény és gazdag együtt. A valóságban gazdag gazdaggal, középosztályú középosztályúval van együtt.


Olyat kérni, hogy akkor a későbbiekben keressen jobb melót? Mégis hogyan, ha neked van egy x végzettséged? Akkor fizeti a továbbképzésedet vagy átképzésedet?


Szerintem ne táplálj iránta erős érzelmeket így.

2018. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
#4 Miert neked milyen pasi tetszene inkabb? A cba-s eldado/gyari melos vagy valaki aki ennel tobbre vagyik/ambiciozusabb? Birom ezt a “fogadjon csak el ugy ahogy vagyok” hozzaallast. Ennyi erovel ne is sminkelj, hizzal el, legyel igenytelen mert hat amugy milyen irritalo mar, hogy elvarasai vannak a (valoszinuleg) legfontosabb szemelyel szemben az eleteben: a parjaval.
2018. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Párom is bolti eladó, szóval erről ennyit. Nem minden a pénz. De nem fogod fel, hogy itt a csaj állítólag elfogadja az átlag embert, de mégse, mert azt szeretné, hogy váltson munkát, keressen több pénzt, mert számára milyen gáz lenne, ha a párja csak a harmadát keresné, mint ő.


Tudod, más az, amikor valaki önszántából vált más melót és fejleszti magát, mert ő így szeretné és nincs külső ráhatás, és más az, amikor elvárják, külső ráhatásra, hogy a későbbiekben majd keress jobban fizető állást, csak mert a másik elvárja.


Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok. 159 centihez 49 kg vagyok. Lassan 5 éve párkapcsolatban.

2018. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

"Párom is bolti eladó, szóval erről ennyit"


Biztos izgalmas férfi lehet :D

2018. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Uramisten, hetes!!!!

Ismerek egy férfit. Hangszertanár egy kistelepülés suttyó zenesulijában.

Mellette meg:

- vezet egy énekkart, amit a semmiből keltett életre

- rendszeresen zenél táncházakban

- rengeteg helyet bejárt már a világon, mert játszik egy zenekarban ami egy néptáncegyüttest kísér


Ugye, milyen unalmas? Pedig papíron csak egy huszadrangú zenetanár.


Ismerek olyan embert, aki egy buszállomás információs pultján dolgozik. Mellette két rockzenekarban játszik, sokat lépnek fel, szövegeket, dalokat ők írják. Ez is milyen uncsi, ugye?



Itt vagyok én. Mezőgazdaságban dolgozom, tehát csak egy paraszt vagyok a szemedben. Azonban meglehetősen jól értek a zenéhez, ezért két kórusban is énekelek (nem dalárdákban), emellett versenytáncolok. Hű de béna, mi? :D



Ennyit arról, mennyire van összefüggésben a munka az unalmassággal :D

2018. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Szeretnék szólni, hogy az ilyen ember nem tanár akkor, hanem zenész, aki másodállásban tanárkodik.
2018. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Jo hat 8-as ha neked izgalmas egy ennekar meg tancest akkor oke, nem mindenkinek ez am az izgalmak netovabbja :D
2018. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!