Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyis kell normálisan, facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés

30éves vagyok,sosem csináltam még ilyet. Van egy lány, aki nagyon tetszik, vannak ismerőseim akik ismerik. Szüleink, régen haverok voltak,nagymamáink egy faluból származnak.

Sajnos a lánnyal konkrétan nem találkoztam,azon kívül hogy visszajelölt a facen nincs köztünk kapcsolat. Írjak rá vagy hagyjam?



2018. jan. 6. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

"Hogyis kell normálisan, facebookon ismerkedni?"


Sehogy. A FB még mindig nem társkereső. Tudod, Mark Zuckerberg nem erre találta ki.

2018. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos, de hallom, olvasom,hogy sokan megteszik mégis.
2018. jan. 6. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

A facebookon ismerkedés sokaknak nem jön be, de azért tehetsz egy próbát. Végül is mit veszíthetsz vele?

Indíts azzal, hogy a szüleitek régen haverok voltak, a nagymamáitok meg egy faluból származnak, így aztán arra gondoltál, mi lenne, ha ti is megismernétek egymást?

2018. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Annyira bírom az olyan idiótákat is mint az első válaszoló, hogy megmondják mire való a facebook... Szerintem pont arra való, amire te magad szeretnéd használni és ha ott tetszik meg neked egy nő akkor miért ne írhatnál neki idegenként? Én is megtettem többször és születtek kapcsolatok belőle és még engedélyt se kellett kérnem a Zuckerbergtől.

25/F

2018. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért tudakolod meg mit szeret, merre jár szórakozni a lány? Az én mostani párom, mintegy "véletlenül" jelent meg azon a helyen ahol a barátaimmal voltam. A többi már ment magától ;)

Ha facebookon keresett volna, lehet lerázom.

2018. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5#


Az inkább téged minősít ha leráztad volna, ugyan is egy előítéletes majom pi..a vagy.

2018. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!