Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen párom, ha "hivatalosan is" bűn ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Múltkor találtam itt linkelve egy oldalt (a Photofeelerről beszélek), amelyre feltöltesz egy képet, majd azt és a rajta szereplő személy külsejét véleményezik hús-vér emberek. Igazából nem lepődtem meg, amikor "vonzalom" kategóriában a legjobb eredményem 42% lett, míg az összes többi képen valahol 15% körüli pontot ért el, legalább végre elfogulatlan emberek véleményét tudtam meg arról,amiről eddig is tisztában voltam, csak jófejkedésből az ellenkezőjét próbálták elhitetni velem.


A fentit csak azért mondom, mert el akarom kerülni a sablonszövegeket, miszerint "nincs baj velem", "rosszul látom magamat", "igénytelenül öltözködök". Nem, egyik helyzet sem áll fenn, kitoszott ronda a pofám és kész, én addig tartok társkeresőn is, amíg megnézi valaki a képemet. Áruházban dolgozok és sokat utazgatok, így napjában több ezer ember fordul meg a környezetemben, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy nincs is esélyem megismerni senkit. Társkeresőn eddig 40-ből 1 teljes értékű és 3 fél válasz jött.


A félreértések elkerülése végett: NEM hobbit keresek, hogy elterelje a figyelmemet (már van, és gyakorlatilag az egyetlen dolog, ami miatt még élek); NEM sportolni akarok; NEM dolgozni akarok (dolgozok most is, de nem érdekel a karrier). Párt akarok. NEM barátot, NEM nő melletti szárazbaráti szerepet, hanem barátnőt. Merthogy amúgy barátkozni csomóan akarnának velem, de érdekes módon amikor én jelzem, hogy nekem ennél több kell, akkor hirtelen vészféket húz mindenki és jó esetben jönnek a vélt vagy valós kifogások, de még inkább a látványos ignorálás.


Ezeket figyelembe véve: mi az atyaúristent csináljak már, hogy végre ne legyek egyedül? Már ott tartok, hogy sima alkalmi szexért is összetenném a két kezemet (legalább nem lennék még 25 évesen is szűz), pedig nem ez volt az eredeti célom.


2018. jan. 6. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A lány, akibe szerelmes voltam egy "hivatalosan is" bűnronda csávóval jött össze helyettem, pedig én jól nézek ki. Egyetemen mindenki megdöbbenve fogadta, hogy ők egy pár lettek, azóta sem érti senki, hogy jöhetett össze egy ilyen csinos lány egy bűnronda pasassal.
2018. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet?
2018. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem, hogy ezt a kérdést az én régebbi kérdésem ihlette :)
2018. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan, mindig jó nőnek tartottak, 2 gyerekkel, normális párkapcsolatban, amiről tudnak, mert látják, bepróbálkoznak. De nálam rosszabb fotogén alanyt még nem láttam, mindenki szörnyülködik a képeimen. Ha egy ilyen helyre feltölteném, 0 százalékot kapnék mindenre.
2018. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Fogadd el magad, ez vagy.Siratod itt magad, de ez bizonyára látszik is tekinteteden...a frász se kíváncsi ilyenre hosszútávon s közelebb...


Teremtsd meg a belső harmóniát-békét, kisugárzást s adj öltözködésre, legyen stílusod, ha randa is vagy.


Esetleg a fejkendős országból vegyél nőt magadnak...ott a randa palik is ezt teszik, mert belsőjükkel képtelenek fejlődni, de te talán képes vagy.


ui:

Bizonyára már írt neked egy "szűzmentő" s sok sikert;)

2018. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom tanulmányozni:

[link]

2018. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közben felraktam magam én is, és 8 szavazat után 22%-on állok. :) De engem nem érdekel, hogy csúnyának tartanak, mert nem mások véleményéből eredeztetem az önbizalmam, hanem magamból.
2018. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, kissé megkésve válaszolok.


@1

Nem kételkedek abban, amit leírsz, de elgondolkodtató, hogy én ilyet még csak a neten olvastam, és sosem tapasztaltam.


@2

Nagyon sokszor nagyon sokaknak küldtem már itt. Minden alkalommal az volt a válasz, hogy tök átlagos vagyok, legfeljebb egy új frizura jöhet. Na most amikor meg visszakérdeztem, hogy milyen állna nekem jól (fingom nincs, tényleg nem értek hozzá), akkor arra már nem jött válasz - de miért is jött volna, a haj egy olyan általános kifogás, amivel a másikat nem megbántva közölheted, hogy ha az utolsó férfi lenne az illető a Földön, akkor SEM.


@3

Könnyedén elképzelhető. :D Egyszer láttam, aztán nem könyvjelzőztem, pedig kíváncsi voltam a reakciókra. Azóta nem találom.


@4

Ennek a posztnak eddig ez a jelszava, de ismét elsütöm: NEM! Mármint oké, az említett hobbimnak köszönhetően foglalkozok fényképezéssel, így tudom, hogy egy nagyon elbaszarintott kép mindent ocsmánnyá tud tenni - de nem olyan ocsmánnyá, mint ha alapból az lenne. Magyarán: jó alapanyagból nem lehet javíthatatlanul rosszat kihozni. Fordítva is igaz, a "szarból várat" elv sosem működött.


@5

Én már régen elfogadtam magamat. Kár, hogy ezzel csak én vagyok így. :D Újabban magam is meglepődök azon, hogy milyen közvetlen tudok lenni másokkal - ilyenkor jön az, hogy barátkozni akarna velem csomó ember; erről meg leírtam az álláspontomat. Mint írtam is, az öltözködésemmel nincs baj, nem vagyok igénytelen, csak ronda. És nem, sajna nem írt senki. Nem is vagyok biztos abban, hogy teljesen elhinném, hogy jó szándékkal ír igazság szerint.


@6-7

Láttam ezt a képet én is. Tegyük hozzá, hogy ő egy alapból jóképű ember, akinek normálisan nő az arcszőrzete és nem egy nagy golyó a feje. Ettől függetlenül az utolsó két kép teljesítménye egészen megdöbbentő számomra.

2018. jan. 8. 18:44
 9/9 A kérdező kommentje:

Jé, megtaláltam ezt a kérdésemet. Egy kis helyzetjelentés. Még mindig szűz vagyok, de legalább az új hozzáállásomnak hála barátkozni se akar velem nő. Többször megkaptam már ugyanis lánytól, hogy "én csak barátkozni akartam", meg hogy "te kedves voltál velem, így én is kedves voltam veled" - na, ennek vége. Nem vagyok most már kedves senkivel, ha akarok tőle valamit, ha nem, hiszen úgyse lesz belőle több, barátaim meg vannak pont annyian, amennyire nekem szükségem van.


És egy kis bizonyíték.

www PONT kepfeltoltes PONT eu PER images/hdd1/2018/04/22/358photofeeler.png

2018. ápr. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!