Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nők csak a küldsőt, meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A nők csak a küldsőt, meg a pénzt nézik" - miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, én egy ilyen embert nem ismerek. Az én ismeretségi körömben nincs olyan nő, aki a pénzre buki... Küldő elvárás mondjuk tényleg irracionálisan magas néhánynál, de NÉHÁNYNÁL, tehát max a 15%-nál.

Ellenben az összes ffi ismerősöm csak a cicamicákkal hajlandó összejönni, vagy senkivel..

Burokban élek, vagy mi?



2013. okt. 6. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Burokban élsz :)
2013. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem élsz burokban, csak azok, akik ezt gondolják.
2013. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szokás a bukásaink okát másokban keresni
2013. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mert nem veszik észre a nőket.Csak pénzéhes buta ribiket
2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A média nem a nép, nem a pasik szócsöve...

-Miért gondolják a szőkékről hogy buták?

-Miért gondolják hogy a pasiknak csak a szex kell?

-Miért gondolják hogy minden tinédzser beszűkült látókörű hülye?

-Miért gondolják hogy nők csak a pénzre pályáznak?

és a többi... sztereotípiákról beszélsz, amik 15%-ban igazak, 85-ben NEM.

De ennek ellenére mi emberek szeretjük megtartani ezeket a sztereotípiákat, ha másért nem csak a poén és egymás kifigurázása kedvéért.

2013. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert igen is számít a pénz.

Nem azt mondom, h multimilliomosnak kell lenni, de valahogy a havi 22 ezerből meg 30 ezer forint rokkantnyugdíjból élő ismerőseimmel valahogy nem állnak szóba a nők.

2013. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
A pénz nem annyira fontos a nőknek, a jó külső viszont annál inkább. Ha az ember előnytelen külsővel születik akkor teljesen esélytelen a nőknél. Ez utóbbit a saját bőrömön tapasztalom.
2013. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thom12 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én 35 éves, 165cm, 55kg, barna hajú és szemű, kreol bőrű, ronda férfi vagyok. Nincs munkám, pénzem, házam, autóm, nem fogok semmit örökölni, hajléktalan szállón lakom. 3 kitűnő szakmunkás bizonyítványom van, de nincs éretségim, nem beszélek idegen nyelveken. Mindenhez értő ezermester vagyok, szeretek sütni-főzni, tudok mosni, mosogatni, takarítani. Sose jártam buliba, nincs káros szenvedélyem, romantikus, hűséges, figyelmes vagyok.
2013. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Sajnos tudom cáfolni, meg nem is.

Tény: ha jó egy srác teste, akkor nehéz elhinni, hogy 1 nőben ne támadna fel a gondolat, hogy lenyúlja magának a srácot. Egy jó férfias test jó pár nőt beindít, és nem várja meg, míg más fog lépni.

Tény: A pénzzel jóval könnyebb az élet. Ha van barátnőd, sokkal többet tudsz neki adni, mintha csóró lennél. Mellesleg ha nincs, akkor prostik lesik a kívánságaid, és ez is jobb, mintha otthon dekkolnál lúzerként.

Sajnos, nem nehéz megtapasztalni, hogy a nők saját maguknak is hazudnak: próbáld ki hogy ismerkedj meg egy átlag csajjal, add önmagad, majd amikor a csaj közli hogy nem izgatod, hozd a tudtára, hogy nagy kár...de nem neked. Ezután ha mákod van, körbejut a hír, hogy tényleg van pénzed, és sajnos a csajt is elkezdi foglalkoztatni az az anyagi biztonság, gondtalan élet, nyaralások, stb. ami neked jár, és nem neki! és itt sajnos a csaj mindent elkövet h visszaszerezzen mert ki ne örülne egy gazdag pasinak jobban mint egy csóró lúzernek?


Bizonyítás: mutass nekem olyan gazdag pasit akinek nincsen jó felesége, nője. Szólj, ha sikerült.

2013. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mert így van
2013. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!