Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a fotó jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fotó jól szemlélteti a mai párkapcsolatok kvinteszenciáját?

Figyelt kérdés

[link]


A rosszfiú flegmán, lexarósan, közönyösen néz maga elé, bagó a szájában, a barátnő pedig szerelmesen bújik hozzá. A srácról már csak a napszemüveg hiányzik. Mit gondoltok erről? Ez a kép mutatja a legélethűbben, miről szól egy mai, modern kapcsolat, legalábbis fiatalkorban?



2018. jan. 8. 10:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
A lány ugyanolyan elkényeztetett kis ribinek látszik, mint amilyen a fiú.
2018. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem párkapcsolatban tinikortól halálukig élnek emberek, hogy lehetne már egyetlen elkapott pillanattal bemutatni milliárdok párba kapcsolódását.
2018. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is furcsa kérdés, én inkább úgy írtam volna max., hogy *bizonyos* emberek párkapcsolatait.

Én kerülöm a “rosszfiú, flegma, rosszcsajokat”, normálisabb, rendes ismerõseim vannak.


Egyáltalán két pár képe miért kéne a többi párt leírja? Inkább nézegesd más párok képeit is. Minek hasonlítgatni? Én leghamarabb azt mondanám, hogy a KÉPEN SZEREPLÕ embereket írja le, ez az õ privát képük, nem az egész fiatal generáció ez, csak két ember.


Furcsa gondolkodás ez, amikor valaki nem hajlandó arra, hogy sokat ismerkedjen, emberek ezreibõl megannyi típust. Inkább kiragad egyet, és ráfogja, hogy “mindenki ilyen”. Mint amikor elolvasol 1 könyvet, és te tudod, hogy minden könyv olyan. Micsoda léhaság.

2018. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

Iszonyatosan gyerekesek ezek az altalanositasok!

De, ha mar ott tartunk, nem! A cigi manapsag a fiatalok köreben mar nagyon cikinek szamit es leginkabb olyan "wannabe bad boys"dugjak az arcukba, akik eröltetve be akarjak bizonyitani, hogy mennyire vaganyok. Gazossagi skalan meg a duckface-photoshopoltkockahas-fürdöszoba-lathatoslozival-selfiet is megelözte!


Ettöl eltekintve nyilvan latszik a lanyon a törödes, de attol, hogy a fiu nem smacizik, meg lehetnek erzelmei! Jobbak az: "uuuuuugy cejetlek icipici husimusija cejelmednek" tartalmazo dialogusok kvintesszenciaja?


Remelem, hasznosnak talalod, ha mar vettem a faradtsagot, hogy meggyözödjek arrol, hogy ket "sz"-el irjak ;)


Egyebkent meg mi az a "mai" duma? Nezd meg, amiota leteznek fenykepek parokrol a többsegükben lenyegesen gyengedebbnek mutatkozik a nö/lany, mint a ferfi/fiu. Attol, hogy egy ferfi nem (vagy nagyon ritkan) sir, meg erezhet fajdalmat. Ugyanez a helyzet mas erzelmekkel, amik "sebezhetösegre" utalnak. Es ez föleg a tinikorra igaz, amikor igyekeznek megtestesiteni az altaluk elkepzelt idealokat es megis felfedezni es kimutatni egyenisegüket. Ezert akad böven a masik vegletböl is.


Összessegeben ugy gondolom, hogy egy atlagos kep fiatal szerelmesekröl (a cigi irrital) es nagyon flegma es felületes a kerdes.

2018. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem látok semmiféle rosszfiút a képen, vagy arra a kis nyikhajra gondolsz,aki egy idősebb ismerősétől kért egy szál cigit,hogy azzal pózolhasson a fényképen,és olyan képet vág mintha valami legyőzhetetlen fél isten lenne? Miközben elég ha mellé csap az ember, a puszta légáramlattól csontjai törnek, a kis flegma p..csa pedig hisztériás rohamban tör ki,mert a telefont másra nem tudja használni csak selfie.zni, meg maximum messengerezni,de ahhoz már idióta,hogy mentőt hívjon a vergődő "pasijához". Nekem ez ugrott be erről a képről, mit szóltok? :)
2018. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak azt mutatja hogy 15 ev ota nem valtozott semmit a tinivilag ;)
2018. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%
Egyebkent csak “enyhen” undorito hoy itt mindenki lep*csat es le hulyegyerekeztek kez fiatalt. Nooormalisak vagytok? :D istenem. Akkor utaljatok egymast ha ez oly meno...
2018. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
6-os. Mert a hetvenes evekben nem volt mindenkinek “beatles” haja? Hagyjuk mar ezt. Minden tini azt hiszi az o korszaka a legnehezebb legszarabb. Elarulom az ember mindig ugyanolyan volt. A fiatalok a kulsosegekre mennek ra, ami NORMALIS, de aztan “kinovik” jo esellyel felnonek. Aki meg nem, az fenottkent is azt hiszi minden arany ami fenylik es a tobbi gyerekes gondolat... bar lehet te is gyerek vagy meg, ezert azt hiszed ami most van az hű de gáz de bezzeg regen milyen jo volt. (Habar ez inkabb nagyszulos szoveg) :D
2018. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#17 Senki sem utálja ezt a két embert, itt nem róluk van szó, hanem valami “típusról” próbált beszélni a kérdezõxD


Inkább a szöveg mellékletre reagáltak a válaszolók. Õszintén szólva, ha önmagában láttam volna a képet, nem váltott volna ki belõlem semmit.

2018. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy póz alapján személyiségrajzot adsz?

Mi rosszfiús a napszemüvegben? Akkor rengeteg rosszfiú öregasszonyt ismerek.

2018. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!