Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban létező dolog netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létező dolog netes társkeresőkön a "dickpic-jelenség"? Nem csak urban legend?

Figyelt kérdés

Amikor a pasik képet küldenek a péniszükről a nőknek. Többször olvastam már itt is női válaszokat, amikben leírták, hogy volt már ilyen. Számomra ez felfoghatatlan, nem akarom elhinni, hogy ide jutottunk és hogy ilyen létezik. Megnézi a nő a bejövő üzeneteit, és az egyiken ott egy fotó, amin ágaskodik egy fax? Elég bizarr, de van legalább írva mellé valami kísérő szöveg is? Valami, ami ugródeszkát adna az ismerkedésnek? Bár nyilván ilyen kép(vagy képek) után ki kíváncsi arra...


Kérlek, mondjátok már, hogy ez csak valami kamu és hogy ilyesmi igazából nem történik... Lányok, nők, van köztetek, akit társkeresőn megtaláltak már ilyen kép(ek)kel? Hogy reagáltátok le? Egyáltalán hogy lehet az ilyesmit lereagálni? Megint csalódni fogok a világban, ha kiderül, hogy ez létező dolog...



2017. okt. 16. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem urban legend, csak fel van nagyítva. 100-150 pasiból 1 az aki kéretlenül küld képet a farkáról. Bár ez függ attól is, hogy milyen társkereső. Ha ingyenes kommersz akkor nagyobb a valószínűsége. De ez még mindig 1% alatt van, és ebből ekkora ügyet csinálni az értelmetlen. Mindenhol vannak deviánsok, nem az alapján kellene megítélni a többséget.
2017. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szöveg kellene mellé? Van amikor egy kép többet mond ezer szónál. Ez ilyen eset...
2017. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Engem csak az érdekel, hogy téged ez miért foglalkoztat?! Egy egészséges férfiember azért nem szokott ilyen szinten más férfiak farkával foglalkozni...
2017. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, igaz, van aki azt hiszi, lehet így ismerkedni. Engem az érdekelne, hogy van olyan nő, akinek tetszik ez az udvarlási forma?


Én úgy reagálok erre, hogy azonnal tiltom az illetőt. Egyszerűen úgy gondolom, hogy nem vagyunk egy szinten agyilag, tehát nincs esély arra, hogy a későbbiekben bármikor is megtalálnánk a közös hangot.

2017. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván nem ezen van a hangsúly, csak elborzadok, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak. Az ilyenek komolyan ismerkedésben reménykednek ezzel a nyitással?
2017. okt. 16. 15:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létező. Társkeresőn és ezen az oldalon is számos ilyet kaptam már. Hogy mit reagálok? Természetesen semmit. Nem adom meg nekik azt az örömet, hogy visszajelezzek/megbotránkozzak stb. Hidegen hagy a kis fütyülőjük.
2017. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiltom egyből... Sok ilyen volt már.
2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt a verziót én se értem, de egyébként meg küldtem már nem egy nőnek előzetes megbeszélés alapján.

Nem utasítják el!

2017. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször is kaptam ilyen kéretlen képeket. Mellé olyan szövegek voltak hogy rá cuppannék e, meg hogy nem e lenne kedvem cam sexhez..
2017. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Naponta minimum egy ilyen privátozó megjelenik nálam. Aki linket küld, meg se nyitom. A többség azért előtte megkérdezi, hogy megnézném e.
2017. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!