Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 2 év után csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 2 év után csak most vagyok képes új, komoly kapcsolatban elképzelni magam?

Figyelt kérdés

2 éve egy csúnya szakításon mentem keresztül. 5,5 évig voltam együtt a párommal, de szakított velem, mert szerettem volna összeházasodni vele (ő pedig rájött hogy nem csak nem akar eljegyzést, de én is sok vagyok neki). Nehezen lábaltam ki belőle. Azóta csak most kezdem úgy érezni, hogy el tudok képzelni magam egy kapcsolatban. Az elmúlt 2 évben is ismerkedtem, de nem jutottam előrébb. A családom szerint baj, hogy még mindig egyedülálló vagyok, szerintük "megyek ki az időből". Én viszont nem szeretnék csak azért az első utamba kerülő bárkinek igent mondani, mert 27 éves vagyok. Mit gondoltok erről?

A normális,türelmes válaszokat előre köszönöm!

27/l


2018. jan. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Egyéni, hogy ki mikor kész egy új kapcsolatra. Különben is, mit számít mások véleménye? Már azt is meg akarják mondani, mikor legyen párod? Ez kicsit szánalmas... Ha te nem érzed gondnak, nem is gond.
2018. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj neked kell érezni mikor állsz készen egy új kapcsolatra.

Egyébként én is most leszek 2 éve elvált, egyedül. Én is egyre jobban érzem hogy most már kellene valaki.

2018. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom normális e de én is így voltam vele.2.5 év után lett új kapcsolatom.
2018. jan. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Ez van, ha jól értem, már túl vagy azon a két éven. A családod meg ne akarjon ilyenbe belebeszélni (más se), meg másba se.

27 éves embert már tekinthetnénk önálló, felnőtt egyednek. Röhej.

2018. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!