Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek ha undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha undorodom a férfiaktól mert tudom, hogy milyen gondolataik vannak a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha ,,bejön" egy nő egy férfinak az annyit jelent magyarán hogy megdugná, és a nőket a férfiak tárgynak tekintik. És ezért nem akarok már ismerkedni, mert tudom hogy a velem beszélgető férfi már végigpörgette az agyában hogy mit akar velem. Nem bírom ezt tovább. Gyűlölök nőnek lenni. Gyűlölöm a ,,nőiességet".

21


2017. dec. 24. 18:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%

Benned meg ilyen gondolatok vannak, ez talán jobb?

Tudod nem a mi bajunk, hogy nem akarjuk megismerni a hülye nőket.

2017. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
De azért van olyan pasi, aki megismerni akar. A szexualitás fontos.
2017. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
A f@&szomat a szexualitásba már. Bárcsak nem létezne.
2017. dec. 24. 18:13
 4/29 anonim ***** válasza:
20%
Még ilyenkor sem fáradnak el a trollok. :)
2017. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem pont veled van itt a baj, ha te meg nem pörgeted végig, hogy mit akarsz a férfival.

Senki nem akar egy önmarcangoló, szexuális fóbiás, mentálisan labilis nőt maga mellé. Ha ez vigasztal, csak addig akarnánk megdugni amíg meg nem ismerünk, utána már azt sem.

2017. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is gaz, de elnezem nekik, hogy ilyennek szulettek, nem ok tehetnek rola. Illetve ha valaki emellett ertelmes, normalis es komoly szandekai vannak, azzal kompenzalhatja az osztonlenyseget.
2017. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Azért nyilatkozol így mert még nem dugtál egy jót :)
2017. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hogy lenne minden férfi egyforma... én pl egyetemen tanítok be is bszna ha ilyeneken törném a fejem.
2017. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2%
Én férfiként pedig bevallom a női hipergámiától és a szolipszizmustól undorodom valamennyire. Belegondoltam már többször is milyen lenne ha nő lennék - és habár úgy gondolom könnyebb és jobb lenne - így a mostani agyammal belegondolva valamennyi undort éreznék by default a saját természetem iránt.
2017. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
8%
Apácának állsz és bevonulsz egy kolostorba pl.
2017. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!