Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli pasik nektek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli pasik nektek nincs olyan félelmetek hogy egyszer fog egy olyan nő jönni az életetekbe akivel egymásba szerettek?

Figyelt kérdés
Most 33 éves vagyok és szerencsére már 5 éve szingli. Teljesen jó így nincs egy személy akitől függhetek, teljesen magam ura vagyok. Anyagilag sincs semmi gondom úgy hogy csak 160 ezer a nettóm. Viszont ha jönne egy nő akivel egymásba szeretnénk, akkor lehet boldog lennék, de sok baj is van vele. Féltékenykedés, veszekedés, hisztik stb. függetlenségem oda stb. jaa és tuti anyagilag sem élnénk már így meg, ezért egy jobb fizetésű állást kell keresnem, ami tuti nagyobb stresszel munkával -hajtással járna, így nagyobb lesz az esélye annak hogy fiatalon valamilyen stressz betegség eljöjjön
2018. jan. 10. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, a pasik nem szoktak csak úgy szerelembe esni. Ha eldöntik, hogy nem akarnak kapcsolatot, akkor ha egy lány fejre is áll, nem lesznek belé szerelmesek, inkább folytatják az egyéjszakás kalandokat.
2018. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van
2018. jan. 10. 08:07
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"Féltékenykedés, veszekedés, hisztik stb. függetlenségem oda stb"

Az egészből, ezt nem értem. Szinglik, mindig ezekkel jönnek. Egy jó kapcsolatban, ilyenek nincsenek. Legalább is, az én kapcsolatomban, egyik sincs.

Rossz egy kapcsolat és ez megy, akkor meg búcsút kell inteni.

2018. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenben talalni rosszat, ha keresunk.
2018. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Az egészből, ezt nem értem. Szinglik, mindig ezekkel jönnek. Egy jó kapcsolatban, ilyenek nincsenek. Legalább is, az én kapcsolatomban, egyik sincs. "


kb 10 kapcsolatból 2 olyan, ahol ezek a rossz dolgok nincsenek meg. Szerinted melyikre van nagyobb esélyem?

2018. jan. 10. 08:39
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Az kamu, hogy egy kapcsolatban soha nincsenek veszekedések.
2018. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy kapcsolat csak negatív dolgokkal jár? Vagy a szingli életnél nincs boldogabb állapot?

Egy biztos, minden éremnek két oldala van. Azt te döntsd el, hogy melyik érmét választod.

2018. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

"Vagy a szingli életnél nincs boldogabb állapot?"

Igen, én azt gondolom.És igyekszem is ebben az állapotban megmaradni. A szabadságomat, függetlenségemet semmiért nem adnám fel.

2018. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
akibe én beleszeretek az később sem fog meglepetéseket okozni úh nem félek
2018. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen az, amikor valaki a filmekből veszi hogy hogy is néz ki a párkapcsolat. Vagy 1-2 ismerősétől :D Szerintem az ilyen "elhatározottak" legalább fele a szíve mélyén reméli, hogy azért jönni fog valaki az életébe.
2018. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!