Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha betoppanna egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betoppanna egy olyan szemely az eletetekbe, aki minden szempontbol tokeletes lenne szamotokra, elhagynatok a jelenlegi parotokat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu, mivel nem szoktam megismerni olyan szinten uj ferfiakat, hogy tudjam, hogy MINDEN SZEMPONTBOL tokeletes lenne az illeto szamomra. Ahhoz, hogy ez kideruljon, tul kell lenni minimum par heten, honapon, egyutt toltott napokon, esteken, stb. 3-4 felszines tulajdonsagbol pedig nem szurok le ilyen messzemeno kovetkezteteseket, hogy tokeletes az illeto, a parom is jokepu, jo a teste, nem keres rosszul, es ertelmes. Na, kb masokrol is ennyit tudok meg a hosszas randizos es egyutt toltott idos resz nelkul.
2017. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Azok az egymáshoz "tökéletes" emberek mindig megunják egymást. Meghát ha "tökéletes"-nek is gondolnám max egy fellángolás lenne ami miatt nem hagyok ott egy jól működő kapcsolatot.
2017. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "jelenlegi" parom a tokoletes szamomra a hibaival egyutt :)
2017. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha másban látnám az abszolútat, és nem abban akivel épp vagyok, akkor elgondolkodnék, hogy miért vagyok, voltam eddig együtt az aktuálissal, mert valami oka van annak, hogy már nem benne látom a mindent és már inog bennem a kapcsolat. De kevés az, hogy csak számomra tökéletes, ha én nem vagyok hasonlóan tökéletes a másiknak veszett ügy. Viszont, ha azt érezném, hogy mind a ketten találtunk valamit, ami tökéletes az már jelent valamit.
2017. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert a jelenlegi páromat tartom tökéletes társnak számomra. (értsd: neki is vannak hibái, a kapcsolatunkban is vannak néha nézeteltérések, de mindig meg tudjuk beszélni.. valamint még senkivel nem voltam ennyire egy hullámhosszon, konkrétan nem hittem benne, hogy bárkinek bárkivel meglehet az összhang)
2017. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Velem így volt... igaz a kapcsolatom egy ideje haldoklott, szóval alapból szakításra volt ítélve. A "tökéletes" pasit akkor még nem ismertem személyesen, csak szemeztünk nagyon régóta, de egyértelmű volt a kölcsönös tetszés... Gondoltam tiszta lappal bepróbálkozok nála miután szakítottam párommal. Megszólítottam, jóban lettünk és egy ideig azt hittem minden sínen van, mert ő is nyitott volt felém, igaz fura volt, aztán egyszer kibökte hogy van barátnője... addigra persze beleszerettem, elhagyni nem akarja miattam és most gyötrődök... nem volt jó döntés.
2017. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Eleve nem lehet minden szempontbol tokeletes, mert nincsenek kozos emlekek, kozos mult. Es hiaba lenne neked tokeletes, te nem biztos, hogy neki is az vagy.
2017. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Röhögve hagynám ott a mostanit egy jobbért. 😂


24/N

2017. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Fogjuk ra, hogy egyszer megtettem. Azt is lehet mondani, hogy megbantam. Igy vegul arra jutottam, hogy tobbet nem tennek ilyet.
2017. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!