Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez lehet kezdeni egy ilyen férfival? Azt írta egy másik lánnyal is beszélget, de őt csak én érdeklem

Figyelt kérdés
Ezután leráztam, de hívogat.
2018. jan. 10. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha leráztad semmit.


Amúgy ha csak az elején vagytok, szerintem nem vétek kijelenteni, hogy más csajokkal is beszélget, szóval túlzónak érzem a te reakciódat, de teljesen jogod van hozzá, ha ez neked sok.

2018. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk. Azt írta a másik lányról hogy "az" nem érdekli, mert nem az esete.
2018. jan. 10. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok. Én még akkor is beszélgetek más lányokkal és talán még flörtölök is, ha párom van. Ettől függetlenül egyáltalán nem érdekelnek, csak játékszerként használom őket a szórakoztatásomhoz, kifejezetten szánalmasnak találom őket és a párom ugyanúgy odaadóan szeretem. Lehet furának hangzik de tényleg így van.
2018. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "jajj amúgy értem döglenek a nők, érezd magad nagyon különlegesnek, hogy rád szánom a drága időm" játszma... Az ilyen pasival semmit nem kell kezdeni, csak tiltani minden lehetséges platformon.
2018. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as az is szánalmas, amit te írsz, vagyis te

Na tudod mikor állnék ilyennel le akár szóban is XD és még le is írod nyilvánosan. Nevetséges

2018. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Sőt még neki is elmondtam. Nem fogok hazudozni és letagadni magam. Egyáltalán nem arról van szó hogy döglenek értem és a csajok, szánalmas hóbort, ahogy mondtad.
2018. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!