Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi társaim, ti kiakadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti kiakadnátok azon, ha a párotok nem utasítana vissza egy másik férfit, aki udvarol a párotoknak, sőt egyre többet beszélget az illetővel?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki nem :D?

Van az a mondás, akit lehet azt vigyék csak, de ez közhely... Annak ellenére, hogy igaz, nehogy már mindig legyintsünk és így érjenek véget a kapcsolatok.

Baromira felbaszna, beszélgethet vele, de közölje hogy nem lehet köztük semmi.

Vagy folytassa vele, de akkor előbb költözzünk szét, ha nem élünk együtt akkor pedig kalap kabát, ne találkozzunk többet.

De amíg este engem simogat és nekem mondja hogy életem, ne vigyorogjon meg flörtöljön más pasival aki ágya akarja vinni. Persze nyilván simán normális, hogy elmegy vele akár vacsorázni is...

Exem is ilyen volt, mi van abba csak beülünk egy étterembe, aha... :D

2017. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Környezet függő, ha tettél olyat ami ezt indokolhatja, hogy ő ezt csinálja akkor leülnék vele megbeszélni a dolgot, itt főleg arra gondolok hogy teis csináltál hasonlót a múltba, vagy megcsaltad, vagy vmi. Ha nincs indoka rá akkor vagy ri banc a csaj vagy váltani akar de még neked nem közölte..
2017. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha konkrét ajánlatra mond neki igen, azon igen, bár én ezt nem kiadásnak nevezném, hanem a nevén: megcsalásnak. (És nem csak a szex sorolandó ide, hanem minden szexuális vagy szerelmi gesztus).


Ha csak kisebb flörtök vannak, de a dolgok a helyükön vannak kezelve, a kapcsolaton belül továbbra is minden rendben, és még a flörtölőről is tudunk normálisan beszélgetni, ha aggaszt a dolog arról is, ha őt zavarja az én hozzáállásom arról is és tudjuk rendezni a dolgokat, akkor azzal még nincs baj eredendően.

2017. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok kisebb javítások a szakadozott tabulátorműködésem miatt:


"Ha konkrét ajánlatra mond neki igenT, azon igen"

"kiaKAdásnak"


(Elnézést, csak így olyan idétlen volt)

2017. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 3. válaszadóhoz. Kérdés, hogy mit értesz udvarlás alatt. Nekem is van a környezetemben olyan férfi, akinek egyértelműen bejövök, zavarban van a közelemben, stb. Mivel semmi konkrét közeledése nem volt felém, így nem volt mit visszautasítani, tapló meg nem leszek vele, amíg nem ad rá okot.
2017. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Elején mondta a párom, hogy valami férfi udvarol neki meg szerinte oda van érte stb, de akkor kerülte is a párom, aztán 1-2 hónapja meg azt látom, hogy folyamatosan beszélgetnek és eléggé megváltozott a párom viselkedése, előtte sokkal komorabb volt, most meg sokszor látom, hogy ki van virulva, viszont velem kevesebbet foglalkozik. Rákérdeztem nála pár hete és azt mondta, hogy csak nincs sok kedve a romantikázáshoz mostanában, mert stresszes a munka.
2017. jan. 10. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a kérdés, hogy TE udvarolsz neki? Mert általában azok a nők csábulnak el pár bóktól, akiket otthon elhanyagol az elkényelmesedett pasijuk.
2017. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Lehet, hogy nem kíván már. Ami ebben a kapcsolatban egyenlő a halálos ítéleteddel.
2017. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne egyenlő?!
2017. jan. 10. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szokásom kiakadni, egy nő miatt meg pláne nem, mert eleve úgy állok hozzájuk, hogy egy nőtől bármi kitelik, így nem lepődök meg semmin.

Szóval nem, semmi kiakadás, tökéletes higgadtsággal raknám ki, mint macskát sz-rni.

2017. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!