Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rögtön ugrik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rögtön ugrik ha egy másik csaj akár csak beszélget velem! Beszól, odaszól. Hogyan lehet ennek elejét venni ha én nem is flörtölök meg a csajok se akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak mondott férfi vagyok, szeretnek beszélgetni velem a nők, a közelemben lenni. Állítólag humoros vagyok, jókat lehet velem beszélgetni. De ebben nincs semmi szexuális közeledés a nők részéről. Nem vagyok egy álompasi (de ronda se) így nem túl reális hogy nap mint nap fel akarnának szedni. Ezek ilyen barátkozások a nők részéről, férfiként számomra ez egyértelmű!

A barátnőm akit szeretek viszont nem így gondolja. Ő a legjobb pasik között tart számon (aminek örülök de nagyon elfogult) és a fejébe vette hogy ezek a csajok el akarnak mind csábítani. Akár társaságban vagy idegen előtt odaszól hangosan hogy "nem kéne rámenni más pasijára", odajön és lenézve kineveti őket, beszól nekik hogy "menjél más pasijára szivike, ő az enyém"

Emiatt én kerülök mindig kellemetlen helyzetbe. Sokszor előfordul hogy ezután odajönnek hozzám a nők és olyanokat mondanak nekem: nem akartam ám kikezdeni veled, nem vagy az esetem. Nem is jössz be nekem azt hitted hajtok rád?

Van barátnőm és annak ellenére hogy eszembe se jut csajozni vagy flörtölni kapom a kvázi visszutasításokat, negatív kommenteket külsőmre hogy miért is nem jövök be nekik amikor nem is akarok tőlük semmit! Azt hihetik hogy én azt hittem és ezt mondtam a barátnőmnek vagy ilyesmi!

Elég gáz ez nekem, semmi szükségem rá! Amúgy meg szeretek csajokkal beszélgetni, jóban lenni minden szexuális hátsószándék nélkül.


Beszéltem már vele erről de az a válasza hogy nem kérhetem tőle hogyha a szeme láttára, a jelenlétében fel akarnak szedni és flörtölnek velem akkor azt szó nélkül hagyja. Valamiért nagyon jó pasinak tart és ezt kivetíti hogy mások is ezt gondolják pedig nem.



2017. júl. 21. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Erre az "ő az enyém"-re szerintem a mutatóujjam a számhoz emelném és mondanám neki, hogy szívem, a felnőttek most beszélgetnek. Aztán otthon helyre tenném, hogy ha zavarja, akkor kérjen és visszaveszem a beszélgetést más nőkkel, de ha még egy ilyen nyilvános beköpéssel megszégyenít engem és saját magát, onnantól mehet ahova akar.

30/f

2017. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
El nem tudom képzelni, hogy kerülsz olyan helyzetbe, hogy úton-útfélen rádakaszkodnak a nők. Sétálsz a Tescóban, hirtelen ott terem egy nő, és már nyomja is a szöveget? Szerintem örülj, hogy van barátnőd, aki álompasinak tart. De ha nem tudod elviselni a viselkedését, szakíts vele. Ha igaz, amit írsz, könnyen találsz majd másik nőt.
2017. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Nem akarom megszégyeníteni egy általa vetélytársnak gondolt nő előtt hogy csendre intem. Általában a messziről odaszólós módszert csinálja mintha nem is annak szólna csak úgy általánosan mondaná jó hangosan. Ritka amikor odajön akkor azt szoktam csinálni hogy mielőtt beszól leállítom vagy gyorsan bemutatom hogy ő a barátnőm, ha már nincs időm és beszólt akkor szégyenkezve elmegyek onnan és bocsánatot kérek.


2: Igen akár a Tescóban is elő szokott fordulni hogy állok a pénztárnál a sorban, a barátnőm éppen visszamegy valamiért és odafordul hozzám egy csaj, elkezd beszélgetni (nem az időjárásról hanem komolyan) még be is mutatkozik, stb. Munkahelyen is gyakori hogy odajönnek hozzám vagy más irodákba ahova járok.

Amikor busszal jártam akkor is volt hogy kétszeri látásra odajött hozzám egy csaj hogy szokott itt látni, honnan jövök-hova megyek, beszélget.

Futni járok, ott is csatlakoznak gyakran hozzám, aztán megadják az elérhetőségüket hogy járjunk együtt futni vagy csatlakozzak az ő futócsapatukhoz, üljünk be valahova.


De nem szoktam ilyen találkozókra elmenni vagy terek, utat adni az ilyesminek

2017. júl. 21. 11:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nekem az első megoldása nagyon tetszik. Az első ilyen után nem szólogatna be megint az biztos. Nagyon kellemetlen a szitu, de nagyon proli viselkedés ez a barátnőd részéről
2017. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz a baártnőd viselkedése, de nem hiszem, hogy az első válaszoló módszere a legjobb (még ha meg is érdemelné amúgy). Ha így rendezed le, akkor magadra haragítod, megszégyeníted, megalázod és valószínűleg eltaszítod magadtól. Ha szeretnéd a kapcsolatot fenntartani és rendezni, empatikusabbnak, előzékenyebbnek kell lenned.


A barátnőd nyilvánvalóan féltékeny. Beszélgess el vele, de úgy, hogy pozitív legyen a hangnem: nem számon kéred a viselkedését, nem rámutatsz, hogy téved, hanem meg akarod érteni, hogy ezt ő hogy éli meg, miért érzi ezeket, és meg akarod mutatni neki, hogy milyen a te oldaladról. Mi az oka a féltékenységének? Önbizalomhiány? Bizalom hiánya? Hogyan tudnád megerősíteni annyira, hogy ne érezzen mindig mindenkit vetélytársanak?

Az szerintem nem elfogadható, hogy mindig minden ilyen beszélgetést mereven el kell utasítanod. Semmi baj nincs az ismerkedéssel, akár az apró flörtölésekkel sem (legalábbis az én kapcsolatomban nem gond egyik oldalról sem). Arra kell koncentrálni, hogy eleve feloldjátok a féltékenységének az okait.

2017. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát elég prolin viselkedik a bnőd.. nekem biztos hamar betelne a pohár.
2017. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mar ne is haragudj de ha ennyire jo hapsi vagy csak egy ilyen alpári ócska nőt tudtal összeszedni!?

Velem ezt egyszer lehetne eljatszani........

2017. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem nemrég vele, mondtam neki, hogy nem véletlenül vagyok vele, nem azokkal a csajokkal és őt szeretem. Ha bármit akarnék már nem itt lennék.

Arra kértem bízzon bennem, a megcsaláshoz két ember kell. Ha én nem akarok semmit a csajtól akkor akár rám is ugorhat, úgyse lesz semmi! Bízza rám ezeket a szituációkat, ha ott van éppen és zavarja, jöjjön oda és bemutatom mint a barátnőmet, így biztosan nem fog teperni a másik csaj (persze ha erről van szó egyáltalán) Ha meg mégis flörtölne így is valaki, akkor kedvesen úgyis jelzem hogy nem pálya a dolog. Azt is megmondtam neki hogy minden férfi örül ha körbeveszik a nők bármilyen okból is, de nem kell ebbe belelátni semmit, ha tényleg úgy van ahogy ő hiszi és el akarnak csábítani, akkor legyen inkább büszke hogy nem sikerül nekik és vele vagyok (de továbbra se hiszem hogy a nők álma lennék)


Elvileg megértette és elfogadta a dolgot! Majd meglátjuk ...

2017. júl. 21. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit dicsekvesnek tunik a kerdesed,barhogy mentegeted magad.

A baratnod lehet ugy erzi,ot ucuzod ezzel a flortolessel,es ugy jon le,h te szolitod meg a noket .

Valamiert nem bizik meg benned.A tobbi not pedig utalja...

Nehez eset lehet,bar kicsit meg is ertem...ha mar igy rajzanak korulottef a csajok...

Hany evesek vagytok?

2017. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8: ez egész jól hangzik. Azért nemsokára valamikor még hozd elő a témát, hogy minden oké-e, hogy érzi magát, zavraja-e még stb. Szóval legyen follow-up, nem biztos, hogy egy ilyen beszélgetés örökre helyrerak mindent.

De az mindenképp nagyon jó, hogy ilyen kulturáltan meg tudtátok beszélni.

2017. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!