Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti adnátok esélyt ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Pár éve egyszer visszautasított, akkor azt mondta, h legyünk barátok, amit én természetesen visszautasítottam. Nemrég újra elkezdtünk beszélgetni, és most elkezdett közeledni felém. Az eltelt évek alatt neki több kapcsolata is volt, de egyik sem működött hosszú távon. Nekem se igazán ment a csajozás, igazából a visszautasításán sosem tettem túl magamat. Most olyan, mintha rájött volna, hogy mégis egymáshoz valók vagyunk. Kicsit olyan hihetetlen az egész.


Mit gondoltok, érdemes belevágni?



2018. jan. 10. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem megriasztana, hogy nem működtek a kapcsolatai. Valószínűleg adnék esélyt neki, ha nagyon bejönne és normális volt előtte is, de neki kell tepernie jobban az elején.
2018. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Velem ugyan ez volt.. en utasitottam ot vissza, mert akkoriban nkem mas tetszett. De egy evvel kesobb mar kozben is, ha talalkoztam vele elgondolkodtam hogy milyen lenne vele, es mennyire kedvelem es mennyire szeretek vele beszelni. Vegul is az akkori parommal nem sikerult a dolog, nem jottunk ki jol, sokat veszekedtunk. A szakitas utan en kezdtem kozeledni fele, de o felt a csalodastol es inkabb nem vette eszre (vagy nem akarta eszrevenni). Most mar egy part alkotunk es rajottem, hogy nekem nem kell ma. Nagyon szeretem, es sajnalom, hogy akkor megbantottam mert ot kellett volna valasztanom, de biztos a sors akarta igy. :)
2018. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha adnék neki esélyt hogy jobban megismerjük egymást akkor is csak óvatos lennék vele.
2018. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad évekkel ezelőtt utasított el, az emberek idővel változhatnak, és változhatott azóta a véleménye, fontossága mit is keres valakiben. Engem is elutasitott, régen a férjem amikor ismerkedtünk aztan ra 1 évre belemszeretett és megkérte a kezem, és mikor megismert rájött, hogy nem is tudta miről mondott le régen. Ne azon rágodj mi volt régen, hanem ha míg mindíg érdekel téged a lány és vonzódsz hozza akkor örülj neki és próbálj meg egy eselyt adni neki és magadnak is, aztan majd meglátod. Igazan meg ugyse ismeritek közelről egymást, aztán majd kiderül. Lehet azt mondod, nem vesztettel semmit, hogy elutasitott, de az is lehet hogy jol fog elsülni a dolog.
2018. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mit szoltok hozzá,a feministák be akarják tiltatni a házzasodást?
2018. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy beleestem a "nincs ló, jó a szamár" esetbe.... Vonakodva talán belemennék, de csak is akkor, ha még vonzódnék hozzá. Egyébként akkor sem biztos. Szerencsére olyan férfi vagyok, aki jól meg van egyedül, nem szorul feltétlenül nőre.
2018. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én adnék, de ez csak az én esetem, mert én kb. bárkinek adnék, sose volt még csajom. :D Szóval lehet nem mérvadó a véleményem.
2018. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ló, akkor jó a szamár is effektus. :)

Hitesd el vele, hogy kell neked.

Utána pedig döntsd meg és dobjad, mint ahogy a többiek is tették. :D 38F

2018. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne adj neki esélyt mert rá fogsz b*szni. Ha akkor nem feleltél meg neki most sem fogsz sokáig csak ha nincs más most jó vagy te is..

Ugyan igy voltam én is egy srác szeretett volna ki kezdeni velem, de nem volt az esetem el utasítottam, aztán jött egy másik fiú aki tetszett persze ő át vert és elhagyott aztán az előző fiúval összejöttem bánatomban meg azért mert annyira ragaszkodott de mivel korabban is említettem nem volt az esetem ezért az első fiúért aki jottt el hagytam.

Persze még 17 éves voltam akkor és valószínűleg nem volt sok agyam de még most is szégyellem magam emiatt.

2018. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50,000001% hogy pótléknak kellesz, exe lássa, hogy milyen hamar talál pasit. Tudja a lány te, mint egy kiskutya egy csettintésre ugrassz. Gerinccel barátom!!
2018. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!