Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Adnátok esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Adnátok esélyt egy nektek nem tetsző lánynak/nőnek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatra, nem alkalmi szexre értem.

2015. jún. 1. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a férfiak adnának. A fiuk meg nem.
2015. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen, volt rá példa, hogy egy lány annyira nem jött be mégis beleszerettem és utána már vonzódtam is hozzá.
2015. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A külső úgyis változik,senki nem lesz szebb öregkorára.Esélyt meg mindenkinek adok.
2015. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
ha nem vagy kövér lehet
2015. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A tetszésbe a szimpátiát is beleérted, akkor nem. De csak azért, mert nem zsánerem, még randevún kiderülhet, hogy olyan személyisége van akit egész addig hiába kerestem és ő az igazi.
2015. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*Ha a
2015. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem és bepróbálkozna nem.

Ha ismerném előtte jól kijönnénk, de nem tetszene akkor talán.

2015. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%

,,Szerintem a férfiak adnának. A fiuk meg nem.''

Ez mi?

Egy férfinak nincsenek igényei vagy ezt hogy értetted? Egy férfihoz bárki odamegy akkor párkapcsolat lesz belőle és csak a fiúk válogatnak?

2015. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

4: Nem rólam volt szó.


A kérdést csak azért írtam ki, mert a fordítottja szinte elvárás az itteni (korban) férfiak, (agyban, lélekben) kisfiúk részéről, ha egy lány/nő visszautasít valakit, az automatikusan felszínes, buta, pénzéhes riban€, akinek csak és kizárólag a milliomos, kigyúrt, BMW-s Mr. Bunkó az álma.

Az elképzelhetetlen, hogy csak szimplán nem jön be a pasas...

2015. jún. 1. 09:03
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt életem folyamán olyan kapcsolatom, amit nem én kezdeményeztem, mondhatni összehoztak minket a barátok. Nagyon jó barátságban vagyunk most is a leányzóval, de egyáltalán nem tudtam hozzá testileg vonzódni...pedig nem volt csúnya, kifejezetten jó alakja van. Férfiként abban hiszek, hogy egy kapcsolat csak vergődni tud jó szex nélkül, és ennek elengedhetetlen feltétele, hogy meglegyen a vizuális inger a párom látványától, hogy a kölcsönös szexuális vonzalom működjön.

37F

2015. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!