Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha komoly párkapcsolatom, ha súlyos motivációhiányom van minden téren?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem tud lázba hozni. Nincs semmi és senki ami/aki motiválna. Az érdeklődésemet nagyon nehéz felkelteni. Bármit meg tudok csinálni, egyetemet is lazán elvégeztem, de egyáltalán nem érdekelt, most ugyanígy vagyok az állásokkal. A legtöbb ismerősöm legalább tudja, hogy mi érdekli, persze szinte egyikük sem azt csinálja, de legalább álmodoznak valamiről, hogy ha tehetnék, mit tennének. Én meg pont az ellentéte vagyok ennek, bármire lenne lehetőségem, amit csak akarnék, de egyszerűen nem találok semmit, ami érdekelne. A nők pedig nyilván olyan embert keresnek hosszútávra, aki tele van célokkal, meg stb. Nekem ilyen nincsen, nem vagyok álmodozó típus, nincsenek álmaim, nincs példaképem, hanem teljesen a realitás talaján maradva azt csinálom, ami éppen adódik, egyesek szerint ez áldás, mert így legalább bármit képes vagyok elvégezni. Mégis úgy gondolom ,ez alapvetően nem jó, hogy nincs semmi életcélom. Van aki szerint, ha lenne mellettem valaki, aki fontos nekem, az motiválna, de idáig sosem jutunk el, mert ahhoz hogy legyen mellettem valaki, először motivációt kéne szereznem.
2018. jan. 5. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy fontos, hogy a munkád motiváljon. Mármint őszintén, én mindig is arra mentem, hogy sok pénzt keressek, mert lakást akarok, drága holmikat stb. Évek óta olyan munkakörökben dolgozok, amik egyáltalán nem izgatnak, nem motiválnak, nem is érdekelnek, csak jól fizet, én meg tisztességesen megcsinálom a dolgom. És mégis tizedannyira sem vagyok kiégve, mint mások az álomhivatásukban, éhbéren robotolva.


Szerintem a pénztelenség előbb kicsinál, mint egy szimpla munka, amire csak eszközként tekintesz. Úgyhogy mindegy, hogy nem motivál, ha közben van egyéb célod. Nem kell feltétlenül a karrierre kivetíteni az életcélokat. Engem például hidegen hagy.

2018. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de engem más se nagyon motivál, pénzem eleve van, szóval engem az sem érdekel. Ismerkedni ismerkedem, de nagyon kevés lány kelti fel az érdeklődésemet, 1 évbe ha 1x találok olyat, az is foglalt.
2018. jan. 5. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legtöbb nőnél férfiasság-csorbító tulajdonság: ők azt vallják, az a férfilét része, hogy a pasi törekszik, sosem adja fel, töretlen a lelkesedése, a jég hátán is megél, feltalálja magát, ha az egyik célt megvalósította, keres újabbakat. Nyilván lehet kapcsolatod, de sok nőnél nem mennél át a rostán ilyen mentalitással. Ez ilyen langyos víz-típus, akihez a nők az unalmat, az egyhangúságot, a szürkeséget társítják: márpedig sok nő a párkapcsolattól pont azt várja, hogy az kivezesse őket a monoton hétköznapok rabságából - legalább arra az időre, amíg együtt vannak. Ha hozzád hazaérnének a melóból, ugyanúgy a szürkeség várná őket.
2018. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól ,hogy nem érdekel semmi, még nem jelenti azt, hogy ne élnék meg a jég hátán is, a kettőnek nincs köze egymáshoz. Elvileg az a lehetőségek végtelen sorát nyitja meg előttünk, ha fogalmunk sincs, mit akarunk.
2018. jan. 5. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt, vagy ez csak mostani állapot, hogy nem érdekel semmi? Az mindenképp jó dolog, hogy két lábbal állsz a földön. Hány éves vagy és mióta vagy egyedül amúgy? Lehet ki kéne próbálnod pár dolgokt annak ellenére is, hogy nem érdekel, talán közben megjönne hozzá a kedved.
2018. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:

valószínű nem csak motivációhiányod hanem depresziód is van.


aludj sokat, egyél rendesen, fogy le, mozogj, ha ez sem segít látogass meg valami szakembert ha úgy érzed segítség kell.

2018. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!