Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen gyakran jön össze amit (akit) akartok?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra gondoltam, hogy ki milyen arányban sikeres? Konkrét számok is érdekesek lehetnek, de jöhet pl. hogy "akit kinézek, mindig megkapom", vagy "mindig számomra szimpatikus lányoknál próbálkozom, átlagban 5-ből 1 jön össze", stb.


Valamint nem arra gondolok, mikor egy buliban minden mindegy alapon bárkinél próbálkozik valaki, hanem amikor komolyabbat akartok egy adott lánytól, szóval remélitek, hogy több is lesz. Korosztályt is írhattok, az is elég lényeges lehet ebben.


Köszi!



2018. jan. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépek konkrétan, mikor a nőn már látom, hogy vevő lenne rá. Így ha már próbálkozok, az biztos siker.
2018. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Interneten ismerkedek. Eddig akivel összejött a randi és nekem is tetszett a nő, abból 1-2 éves kapcsolat is lett. 10 randiból kb 5 totál mellényúlás, a nő teljesen más volt mint a képeken, vagy IQ-light, vagy mentálisan problémás.

Sajnos korábbi csalódás miatt félek elköteleződni ezért vannak csak ilyen rövid kapcsolataim, de remélem egyszer meg fogok tudni állapodni.

2018. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Én is neten ismerkedem. 10 ből 9 totális kudarc.

37/F

2018. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neten mindenki egy olyan arcat mutatja amilyen szeretne lenne vagy amilyen nem mer. Eloben sajnos ezek ki derulnek. Viszont van amikor eloben jobb mint chaten . Peldaul lehetsz te nagyon okos , dumalhatsz az iskolai vegzetsegedrol , a tortenelmrol , irodalomrol ha nem erfekli a masik felet , mert inkabb egy hetkoznapi emberre vagyik.
2018. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Élőben 10 próbából ( akit én akartam) kb. 3- szor jött össze komolyabb kapcsolat, neten egy időben ( sajnos) próbálkoztam, ott 20- ból semmi...44/f.
2018. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit akarok az mindig összejön, akit akarok az szinte soha :) pedig már 35 vagyok, de sebaj remélem van még hátra 35 évem szóval bármi lehet.
2018. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eddig életem során 10 lánytól/nőtől akartam kapcsolatot. 7-tel együtt voltam hosszabb-rövidebb ideig.


Nem kapcsolatnál pedig még nem volt visszautasítás, de mivel ez ritkán van, így nem hiszem, hogy számít. Számszerűsítve 3/3.

2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőre konkrétan 0 a válasz. Soha nem kaptam meg, akit kinéztem, csak olyannal jöttem össze eddig, akinek én bejöttem. Talán egy volt, aki kifejezetten olyan volt, hogy nekem tetszett meg, és ő is vevő volt rám. Az internetes ismerkedést hagyjuk, az egy katasztrófa, akárcsak a tinder. Szökőévben egyszer van esélyed bármire. A társkeresők a nőknek kedveznek, 30 kiküldött levélnél kapsz (kapok) vissza egy választ, abból se lesz semmi. De egyébként is minden ismerkedési forma a nőknek kedvez ebben a korosztályban. Ez úgy működik, hogy a fiúk akarnak igazán barátnőt (=társat rendszeres szexszel, lehet lepontozni, de leszarom, akkor is így működik a világ), ezért ők mindent megpróbálnak minden felületen. A nők meg úgy vannak vele, hogy nekik ha van, jó, de ha nincs, akkor elvannak, élvezik az életet a barátnőikkel szingliként. Eredmény: a fiúból "túlkínálat" van, és rohadt nagy verseny, a nagy többségnek semmi nem jut, vagy csak nagy kompromisszumokkal. A nők válogathatnak, mint tyúk a kendermagban (egy csinos csaj, annyi tindermegkeresést kap, hogy kezelhetetlenné válik neki a program), csak nekik meg mindegy, mert számukra nem annyira sürgős ez az egész. Tehát a fiúk akarnák, de alig jut nekik, a nőknek meg jut dögivel, csak nem érdekli őket annyira, mert mások a szempontjaik. Így végülis senki nem kapja meg, amire vágyik. Kellemesen elb*szott hely a világ =)
2018. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha, azaz eddig 0 alkalommal sikerült. Nem tudok ismerkedni, sosem kaphatom meg azt, amit akarok, mert a kapcsolatteremtés semmilyen formájára sem vagyok képes.
2018. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1, 5, 7#: bár nem tudom hány éves vagy, de remélem ezt egyszer én is átélem olyannal, aki nekem is bejön.


2-5#: az internettel (is) ez a tapasztalatom nekem is. Próbálkozok ott is, de fogalmam sincs, minek.


6#: ennél jobban nem is mondhattam volna, én is mindig pontosan így érzek. Viszonylag fiatal vagyok, így leginkább tanulás volt, nem munka és karrier, de tanulásban én is elértem eddig mindent, amit csak akartam. Kár, hogy más területen valahogy nem működik a dolog.


8#: nem foglak lepontozni, minek tenném. -9# nem tudom a korotokat, de bízom benne, hogy mindhármunk (és a többi sorstárs) esetében beáll a pozitív változás valaminek a hatására :)


Köszi a válaszokat mindenkinek! Érdekes lehet, hogy a nőkkel mi a helyzet ilyen téren. Bár ez már annyira nem is érdekel.

2018. jan. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!