Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden nőt megkaphat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden nőt megkaphat az a típusú férfi aki magas, kigyúrt, rendkívül széles vállú és hátú és 90-120 kiló csupa izom, rövidre vagy kopaszra nyírt hajjal?

Figyelt kérdés

Tehát az a "szekrény", "King-Kong" típusú férfi, aki mellé a legtöbb férfi ha mellé áll a sorban, mondjuk amikor egy strandon várnak egy lángosra, akkor mellette egy kis csicskának érezheti magát, 0 férfiassággal.

Az ilyen férfiakra tényleg igaz, hogy (ha még titkolják is), de minden nő begerjed, mert egy alfa hím látszatát gerjeszti akihez ösztönösen vonzódnak a nők? Ebből kifolyólag minden nőt megkaphatnak? (ha mást nem szexre?)


2018. jan. 12. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok. Nem kedvelem a leírt típust. Nem akarok senkit megbántani, de határozottan taszít.
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem pont ilyen a nők ideálja. Sokukat megijeszt egy ilyen férfi, félnek tőle.
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Nalam a nyero testarany 185 cm es 75 kg illetve 195 cm 85 kg. 120 kg semmikepp se legyen. Szeles hat es vall az nyero.

De ha bunko,akkor szex se johet szoba.

N

2018. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
En az ilyenektol rohogogorcsot kapok max :DDDDDDD Egy ferfi ne legyen tobb kb 70-75 kilonal, es magasabb 185 centinel. Fhuuu neha latok ilyet tenyleg meg kell eroltetnem magam, hogy ne nevessek, mert ezek a szteroidladak meg szetvernek engem is, not....
2018. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem vágómarhát akarok magamnak, hanem normál kinézetü férfit!

Az ilyenek számomra kimondottan undorítóak, semmi esetre sem jöhetnek szóba!

2018. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

"minden nőt megkaphatnak? (ha mást nem szexre?)"


CSAK ABBAN az esetben, ha megeröszakolják azokat a nöket, egyébként ilyen bohócokkal normális nö nem áll szóba!

2018. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Jó, azért tegyük hozzá, hogy sok nőnek meg pont ez jön be.

A kérdés viszont "minden nőre" vonatkozott. Kinek a pap, kinek a papné. Azt sem lehet mondani, hogy egy ilyen férfi abszolút nem vonzó mert vannak nők, nem is kevesen akinek a férfi 100 kiló és 190 cm-es magasság felett kezdődik. Pont azt szeretik, ha olyan mint a hegyomlás, de velük gyengéd és jobban biztonságban is érzik magukat mellette.


Ha nem így lenne akkor nem irigykednék én sem a 198 cm-es, 109 kilós Vlagyimir Klicsko-ra amiért a 153 cm "magas" Hayden Pannettiere a felesége.

2018. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megkapni megkaphat, de megtartani... ahhoz már ész is kell.
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ösztönösen menekülök az ilyenektől.
2018. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem nem jönnek be az ilyen pasik, még sz*xre sem. Úgyhogy nem igaz, hogy minden nőt megkaphatnak.
2018. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!