Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők! Amikor nektek tetszik egy alacsonyabb férfi, akkor ti a férfit látjátok benne vagy anyai ösztönöket ébreszt bennetek?

Figyelt kérdés

Átlag magasságnál kicsivel alacsonyabb (174 cm) és elég félénk férfi vagyok, így általában a nők szoktak kezdeményezni, elhívni és azt vettem észre, hogy a legtöbb esetben nálam magasabb nők és így a barátnőim is általában magassabbak voltak eddig.

Ez egyébként nem zavar, de mostanában történt valami ami elbizonytalanított - a nő aki tetszik és kezdeményezett inkább egy nagyobb férfit választott. Lehet, hogy férfiasabbnak, jobbnak, értékesebbnek tartja? Ha már vele smárolt, akkor semmi esélyem, mert hozzászokott a jóhoz?



2017. dec. 29. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te mit csináltál, amikor ez a nő kezdeményezett?
2017. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Pont te írtad hogy azért választotta azt a manust,mert betoji voltál,és nem viszonoztad a közeledését,nincs köze ennek a magassághoz.
2017. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem anyaskodom senki felett, viszont csak magasabb pasit valasztok.
2017. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem van még esélyed a csajnál, csak féltékennyé akart tenni.
2017. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam lassan viszonozni a közeledését. Nem tudom, hogy lassúnak találta vagy talált jobbat, aki nagyobb?
2017. dec. 29. 09:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak belemagyarázás. Egyáltalán nem biztos hogy a nagyobb férfit a nagysága miatt választotta. Ha egymagasak lennétek a pasival, találtál volna más okot hogy vajon miért.

Az pedig, hogy egy nő mi alapján választ férfit nem a jó smáron múlik csak...

2017. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor valószínűleg úgy is viselkedik, mint egy férfi és számomra vonzó is. Szóval egyértelműen a férfit. Tetszett már nem egy nálam alacsonyabb ember, mert olyan volt a személyiségük és a megjelenésük, hogy érdekelte a radai rossebet az a pár centi.


Azon meg, hogy a 174 centi alacsony, jót röhögtem. 5 centivel magasabb vagy nálam, pedig nem számítok alacsony nőnek.


Aki szerint az dönti el a férfiasságot, hogy valaki 165 vagy 170, legyen az maga a férfi, vagy a nő, akinek (nem) tetszik, annak a fejében hatalmas problémák vannak. Illetve rég baj az, ha valakinek 5 centi magasság kell ahhoz, hogy becsajozzon (vagy egy kocsi, csakhogy a másik kedvenc sekélyes agymenést említsem).

2017. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen felnevettem. Nem járnék olyan férfival, aki "anyai ösztönöket ébreszt bennem", majd anyáskodom a gyerekemmel, ha lesz. Tehát a nálam alacsonyabb férfiban is a férfit látom, nem a kisgyereket.
2018. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak bátrabb volt és lehengerelte a csajt .Vagy az is lehet hogy nem te vagy sz esete vagy nem mozgattàl meg benne semmit sem
2018. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Semmiféle anyai ösztönöket nem ébreszt bennem. Nem a magasságától férfi egy férfi, mint ahogy egy nő sem a mellméret nagyságától nőies. Ezer más dolog van amitől egy pasi férfias egy nő meg nőies.
2018. jan. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!