Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált vagy gyerektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált vagy gyerektartást fizető férfiak! Tervezitek-e hogy újra megházasodtok és újabb gyerekeket nemzetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Én nős vagyok, de ha esetleg elválnék akkor soha többet nem nősülnék meg és több gyereket sem szeretnék. Pedig nagyon szeretem a kisfiamat.
2018. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A gyerektartás után annyi se marad, ami nekem elég. Felelőtlenség lenne újabb gyereket vállalni.
2018. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor elváltam én azt mondtam soha többé nem nősülök meg.

Aztán ezt átértékeltem, ha esetleg találok majd egy olyan nőt akivel minden klappol, akkor miért is ne vehetném el ha ezzel boldoggá tehetem?

Gyereket pedig igen vállalnék ha az anyagiak terén is minden jól megy majd, és ez nem azt jelenti hogy a már meglévő gyerekem látja kárát ennek.

2018. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!