Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő konkrétan ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő konkrétan ha a volt férjem nem fizeti a gyerektartást?

Figyelt kérdés
A volt férjem nem fiztei a gyerektartást már 3 hónapja, hanem hagyja, hogy a szerencsétlen gyerek éhezzen. Hova forduljak? Úgy halottam, hogy először a bírósághoz kell menni, majd az átadja az ítéletvégrehajtónak az ügyet. Vagy én is kereshetem az ítéletvégrehajtót? Úgy tudom hogy börtönbe is jutatthatom
2017. júl. 28. 20:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha börtönbe juttatod, onnan biztosan fizeti majd neked.

Igen, a bírósághoz kell fordulnod.

2017. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Azert, ha azon a 25-50 ezerig terjedo osszegen mulik, hogy ehezik-e gyerek, mikozben veled el, akkor te sem latod el ot normalisan... a gyerektartast fizetni kell, de tulozni, azert ne tulozzunk. Birosaghoz kell fordulnod. Bortonbe ezert nem fog menni.
2017. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Te nem dolgozol?
2017. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én nem dolgozok, mert bár többnyelven beszélő több diplomás nő vagyok, De már 9 éve nem tudok elhelyezkedni. 22 000 Ft-ból élünk.
2017. júl. 28. 20:38
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Aha, ertem :DDDDDDDDDDSD
2017. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó duma :D

Büdös a munka, mi? :D


Lehetsz lovári meg eszperantót tanult bölcsés is, aki még tesco-s árufeltöltőnek se jó.


A párom német és angol nyelven beszél, és mérnök. Én diplomás ápoló vagyok, angolul beszélek, és picit olaszul a latin miatt.


Na erre mondom h több nyelven beszélő diplomás emberek. És jééé, még munka mellett is kapjuk a munkalehetőségeket...:D

2017. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

Látom, a hogyan vasaljunk be gyerektartást nem sikerült aszolválnod. Nem tehetek róla, de kamuszagot érzek.

31/f

2017. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Diploma nyelvtudás és 9 éve nincs munkád. Mekkora egy lusta disznó vagy. Alja.
2017. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

+b*

31/f

2017. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Budapestről könnyű beszélni, ott mindenki talál munkát. Én azonban Szentesen lakok, és itt alig van munka. Amúgy kommunikáció és filozófia szakon végeztem.
2017. júl. 28. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!