Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rossz az a tudat nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz az a tudat nőként, hogy az evolúció úgy programozott titeket, hogy 10 férfiből maximum 1-2 férfit tartsatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Igazából ezzel nem lenne bajotok,ha csak az a 10 férfi lenne és ti,de a valóságban sok más nő is van.Igy kicsi annak az esélye,hogy pont ti kapjátok meg a legkívánatosabb férfit.

Nem rossz érzés,hogy a maradékból kell válogatni?



2018. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
22%

10-es.


Ezek a dolgok a nőket nem érdeklik,főleg nem párválasztásnál.

És egyáltalán nem igaz az,hogy minden nőnek más tetszik. Pontosan ugyanúgy az összes a jóképű,jó genetikájú, izmos bunkókra buknak.

Tapasztalat,mert munkahelyen is,csak ilyenekkel beszélnek kb. a nők,a normálisakat levegőnek nézik,csak azért mert nem születtek jóképűnek...

Mindenhol ez megy, a boltban is,a buszon is stb. A nők a jóképűnek születettekre mosolyognak,flörtölgetnek velük stb.

Aki meg nem annak született,azt levegőnek nézik jobb esetben,rosszabb esetben még csúnyán is néznek rájuk,és kinevetik...

26/F

2018. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne a maradékból válogatni? Nekem még sosem kellett véres küzdelmet vívnom egy másik nővel az adott férfi "kegyeiért", mindig önszántukból, konkurenciától mentesen lett párom- olyan, akit én szemeltem ki.
2018. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, kérdező, jól tetted fel a kérdést. Így a nők bevallották, hogy 10 férfiből 8-9-et maradéknak, selejtnek, nyomoréknak tartanak, amit egyébként tagadni szoktak.
2018. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Judit58 ***** válasza:
72%
Szerintem a sracoknak gaz...mert kiesnek a pixisbol...koszi a kerdest az evolucio priman mukodik...az enyem ezustoshatu megvan😆
2018. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
69%

Fogyatékosok vagytok. Naná, hogy 1-2 férfi tetszik a 10-ből, de nem az az 1-2, ami a többinek. Így a valamire való férfiak halmazát többszörösen lefedi a női ízlés. Sőt, sokszor még a semmire nem valókat is. Ugyanis ha elém raknának 10 pocakos, borotválatlan kopaszodó-amimegvannekiazzsíros, igénytelen-érdektelen pacákot, egyet sem választanék. Ellenben múltkor voltam egy jófélébb esten, hát a férfiak közül szerintem nem volt, aki ne tetszett volna, legfeljebb csak azért nem, mert ahhoz már apakomplexus kell így 20-30 év korkülönbséggel. Svédországban tényleg isteni a pasik nagy része. Romániában meg fele-fele alapon tetszenek/nem tetszenek, itthon is, ami a korosztályom illeti. Sokkal idősebbek/fiatalabbak sosem tetszettek, az ízlésem mindig követi a korosztályom.


Ja, meg amúgy azt sem piszkálnám bottal, aki ide jár bőgni meg hisztizni, mert az tényleg egy nyomorék. Az a szerencséje, hogy addig el tudja rejteni a förtelmes személyiségét, amíg meg nem szólal

2018. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%

Nekem többnyire azok tetszettek, akiket mások selejtnek tartanak, engem mégis vonzottak... Ilyenkor mi van? Nyilván nekem sem jön be 10/10 férfi, főleg nem személyiségre, hiszen abban vagyok inkább válogatós, nem külső terén. Külsőre annyi a lényeg, hogy tettszen, de ezt velem egymagas és magasabb srácok, akármilyen testalkatúak, akármilyen "arcszerkezetűek" hozhatják.


A mostani párom sem befutó a legtöbb embernél se külsőre (vékony, kisfiús arcú, elálló fülei vannak stb), se belsőre (kicsit antiszociális, nem szereti a nagy társaságot, kocka, stb). Én viszont nagyon vonzódom hozzá, számomra nem létezik tökéletesebb ember.

2018. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

Ohh igen 9-es, a svéd pasik elég jók!

Kérdező, te meg vagy egy igazi troll vagy, aki direkt provokál, vagy ha komolyan gondolnád ezt, amire mondjuk minimális az esély, végtelenül szánalmas az izzadtságszagú önigazolásod, ez a 10-20%-os arány max a te agyszüleményed.

Selejtként hivatkozni emberekre elég undorító dolog, a "maradékból válogatni" részt pedig nem is értem, sose voltam rászorulva, hogy olyannal jöjjek össze, aki nem tetszik... ennek mi értelme lenne?!

2018. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
28%
11-esnek van igaza. Aki nem született jóképűnek az ráb..ott. Az önbizalom,öltözködés,edzés,fodrász,humor stb.közhelyekre meg nem vagyok kíváncsi,mert már kb. a 10 éves Pistike is tudja,hogy ezek semmit nem érnek,ha valaki nem fa..om jóképű.
2018. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%
A 10 éves Pistike is csak azért tudja, mert az apja egy gyereknevelésre és értékek átadására alkalmatlan hülye fäszkalap volt, akinél véletlen bejött az élet és lett egy valamilyen nője ennek ellenére.
2018. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Tudom, hogy én milyen vagyok, és tudtam azt is, hogy milyen pasit akarok - akire rá is találtam, és már több, mint két éve együtt vagyunk.

Aki tisztában van magával, és nem reked meg a mocsokban, az igen is össze tud azzal jönni, akit igazán vonzónak tart mind külsőleg, mint pedig belsőleg.


22/N

2018. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!