Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rossz az a tudat nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz az a tudat nőként, hogy az evolúció úgy programozott titeket, hogy 10 férfiből maximum 1-2 férfit tartsatok vonzónak?

Figyelt kérdés

Igazából ezzel nem lenne bajotok,ha csak az a 10 férfi lenne és ti,de a valóságban sok más nő is van.Igy kicsi annak az esélye,hogy pont ti kapjátok meg a legkívánatosabb férfit.

Nem rossz érzés,hogy a maradékból kell válogatni?



2018. jan. 13. 11:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%

Tudod, csak azt nem veszed figyelembe, hogy nők vagyunk.

Nem akarok mindenkit megdugni, válogatás nélkül. Csak egy embert akarok, akivel le tudom élni az életem. Egyetlen egyet a hétmilliárdból. Pont lexarom, hogy a többi kinek mennyire jön be. Nekem meg csak ennek az egynek kell tetszenie.

A rossz hír az, hogy az a 10% legfeljebb akkor igaz, ha csak a külsőt nézem. De az családalapításhoz kevés! Ezerből egy férfi az, aki adott nőnek megfelel.

...és mégis csak 1% olyan selejtes a pasik közül, hogy egyedül marad.

2018. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan ugyanúgy az összes a jóképű,jó genetikájú, izmos bunkókra buknak. 


annyira unalmas mar ez a picsogas...te jo isten. Az ilyenekkel nem kezdenek , es nem a kulsod lesz az oka.


almaim ferfija pl egy macis testalkatu szemuveges pasi.

2018. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
15%
20-as,az az neked is jóképű a pasid, más nem lényeg. A 10 éves Pistike meg csak azért tudja,hogy csak a jóképűeknek van esélye,mert egyszerűen épelméjű és kellően nagy ahhoz,hogy ne higgyen a mesékben. Ennyi.
2018. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
64%
13-as, a kérdező írta le a maradék szót először. Én meg senki anyja nem vagyok, hogy simizzem a fejét és építsem az önbizalmát.
2018. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
51%

Nem, egyáltalán nem rossz ez a "tudat". A végén úgyis csak egy maradhat, szóval még ez a 10-ből 2 is elég nagy szám... :-D


Az itt picsogó kisfiúknak csak azt űzenem, hogy növesszenek agyat, akkor még van esélyük bekerülni abba a bizonyos 10-ből 1-2-be...

2018. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
53%

Úgy látom jól összesodrota a szél azokat a fiúcskákat akik sikertelenek párkapcsolatok terén.

Az sose jutott eszetekbe hogy magatokba kellene keresni a hibát és nem a genetikát meg az evolúciót okolni azért mert ilyenek vagytok?

Fel kellene emelni a seggeteket a számítógép elől, keményen tanulni, sportolni, dolgozni, és nem itt siránkozni. Nem csak szexből áll az élet.

Ismerek egy srácot, pocakos, alacsony és kopaszodó és nem is jóképű, de hatalmas dumája van és óriási önbizalma. A legtöbb nőt megkapja akit akar (sajnos többet is mint kéne mert minden kapcsolatában férekur).

Akkor hogy is van ez?

2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
27%
Már növesztettem agyat, ezért is szoktam leírni az igazat. Engem nem lehet átverni az itt írogatott közhelyekkel,mikor mást látok,tapasztalok. Egy közösségben is hamar kiismerem az embereket,rájövök,hogy ki milyen,kinek mit szabad elmondani vagy mit nem. Ki az aki hátba támadna,kiben lehet megbízni. Nem olyan kispályás pletykás vagyok,mint a többi,hogy elmeséli az életét,aztán csodálkozik,hogy saját maga ellen forditották az infokat. Mondjuk nem mindenki lehet profi,ez tény és való. :)
2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
62%

"Úgy látom jól összesodrota a szél azokat a fiúcskákat akik sikertelenek párkapcsolatok terén."

Áhh dehogy... ugyanaz a 2-3 lúzer srác írogatja itt ki a ezeket a nyifi-nyafi kérdéseket folyamatosan, meg válaszolgatnak egymásnak, nem kell ezt komolyan venni. :D

2018. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
10%

"Fel kellene emelni a seggeteket a számítógép elől, keményen tanulni, sportolni, dolgozni, és nem itt siránkozni. Nem csak szexből áll az élet.

Ismerek egy srácot, pocakos, alacsony és kopaszodó és nem is jóképű, de hatalmas dumája van és óriási önbizalma. A legtöbb nőt megkapja akit akar (sajnos többet is mint kéne mert minden kapcsolatában férekur).

Akkor hogy is van ez?" Tényleg,most akkor hogy is van ez? Keményen kell sportolni,dolgozni,tanulni,de közben ismersz kopaszodó,pocakos alacsony srácot,aki a legtöbb nőt megkapja? Te se tudod már,hogy mit hordj össze,igaz? Először keményen sportolni meg mit tudom én,utána meg már ismer egy alacsony pocakos kpoaszodó nőcsábászt,na jól van, ülj le,egyes!

2018. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
40%

"Ismerek egy srácot, pocakos, alacsony és kopaszodó és nem is jóképű, de hatalmas dumája van és óriási önbizalma. A legtöbb nőt megkapja akit akar (sajnos többet is mint kéne mert minden kapcsolatában férekur).

Akkor hogy is van ez?"

Úgy van ez, hogy hazudsz.

2018. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!